Wpis z mikrobloga

- Ludzie pokazują wykresy z inwestycji i środków na infrastrukturę powodziową gdzie ewidentnie po 2015 nastąpił krach
- Brak floty śmigłowców bo r-------i kontrakt na Caracale, latają sowieckie mi-2
- PiS w czasie tragedii ludzkiej robi zlot w Warszawie i majaczy o torturach księdza
- Duda na dożynkach
- Konfiarze to już nawet nie mówię, szurostwo na całego o HAARP itp.
ONI WSZYSCY TACY SAMI! #powodz #bekazpisu #stanowski #polityka
Davvs - - Ludzie pokazują wykresy z inwestycji i środków na infrastrukturę powodziową...

źródło: 1000004263

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Davvs: jeszcze kosiniak-kamysz na konferencji mówił, że to nie czas na licytacje kto ile wałów zbudował. Ale no tak najlepiej zbudować sobie narracje która mi pasuje xD
  • Odpowiedz
Ludzie pokazują wykresy z inwestycji i środków na infrastrukturę powodziową gdzie ewidentnie po 2015 nastąpił krach


@Davvs: To akurat nie pokazuje prawdy. Wały to nie jest jedyne zabezpieczenie przeciwpowodziowe i ci co to wyciągają albo dobrze wiedzą co robią albo są zwyczajnie głupi. btw: duda już się nie musi lansować bo to ostatnia kadencja i nie wiem po c--j on by miał tam być.
  • Odpowiedz
@Davvs: Fakty są na niekorzyść PiSu? No to podajcie sobie rączki, nieważne kto co źle zrobił, trzeba patrzeć w przyszłość XD
  • Odpowiedz
@Davvs: Niech s-------a pajac. Cały dzień dumał jaki to freethinkerski tekst wysrać. 100 razy bardziej wolę stream od randomowej Bożenki niż przekalkulowaną papkę od tego klauna
  • Odpowiedz
@Davvs: Gdyby nie te sowieckie migi, to byśmy mieli tylko te pare blackhawków z policji co PiS wtedy na g---t kupił. Kompletne niedojdy, a rte migi są już przestarzałe i strach tym latać, no i części zamiennych nie ma, bo ZSRR upadło a wraz z tym chyba też to przedsiębiorstwo co te części produkowalo, a Rosja obecnie nie wskrzesiła tej firmy stąd brak części już ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ONI WSZYSCY TACY SAMI


@Davvs: to ich taktyka. Jak ich ulubieńcy dają d--y to jest znak równości. Jak przeciwnik to ło la boga co za nieudacznicy
  • Odpowiedz
@Davvs Stanowski zapomnial dodac, ze ten twitter jest z------y ale pllitykami pisu i konfederacji oraz ich przydupasów. Bo obecnie rządzący to pracują pełną parą razem ze służbami. A pisowcy na pikniku z prezydentem. Mam nadzieje i zycze sobie i wszystkim ze dozyjemy upadku nie tylko tych partii ale tez ludzi z nimi powiązanych.
  • Odpowiedz