Wpis z mikrobloga

#badoo #tinder #randkujzwykopem #zwiazki #c---i #samotnosc
Witam, wpadłem na pewien pomysł dot. portali służących do poznawania ludzi na randki, przyjaciół etc. Jak wiadomo, mainstreamowe apki jak Tinder i badoo to shit. A gdyby tak ktoś stworzył nową apkę, ale taką zajebistą? Tu, na wykopie, pewnie sporo jest różnych programistów. Jeśli potrzeba kasy, możnaby zrobić jakiegoś patronite'a i zrzutkę. Zrobić jakąś promocję i reklamę.
I zrobić portal, na którym:
- stosunek kobiety:mężczyźni oscyluje około 1:1-1,5, nadmiarowi faceci czekają w kolejce na wolne miejsce
- chorzy debile wysyłający laskom ptaka na dzień dobry i inna patologia jest tępiona. Np. przez jakąś opcję szybkich zgłoszeń pt "dickpic", jeśli jest kilka na 1 użytkownika, jest weryfikacja jego rozmów i perma ban
- jeśli w ogóle robić jakieś premium, to faktycznie dające korzyść. Ale samo rozpoczynanie rozmów za free
I pewnie jest jeszcze sporo ciekawych pomysłów i opcji, tylko żeby komuś się chciało to zrobić :D co o tym myślicie?
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@firtoz: myślałem o tym by coś takiego zrobić i nawet pisałem tutaj ale mnie wyśmiano
Główny argument który mnie przekonał ,że to nie ma żadnego sensu był taki : po co kobieta miałaby rezygnować z aplikacji randkowych gdzie ma ogromny wybór na rzecz aplikacji która ten wybór jej zabiera by wyrównać szanse dla faceta ?
Jeżeli masz 2 sklepy : 1 gdzie masz mało produktów, a 2 gdzie masz wszystkie
  • Odpowiedz
Jeśli potrzeba kasy, możnaby zrobić jakiegoś patronite'a i zrzutkę

nadmiarowi faceci czekają w kolejce na wolne miejsce


@firtoz: XD czyli ludzie co najprawdopodobniej zrzucili się na ta apke, beda czekac w kolejce XD

chorzy debile wysyłający laskom ptaka na dzień dobry i inna patologia jest tępiona. Np. przez jakąś opcję szybkich zgłoszeń
  • Odpowiedz
@firtoz: problem jest z nierowna liczba wolnych kobiet I mezczyzn. Proponuje zrobic tinder, ktory bedzie losowo przerabial meskie profile na kobiece przy uzyciu ai.
  • Odpowiedz
@Maxior99 Mozna by ukryć ten fakt. Poza tym tinder ukrywa użytkowników co mnie denerwowało jako różowa. Nie jestem programistą ale mogę ogarnąć temat ux ui, designu, junior frontend ze mnie. Ja bym chętnie wzięła udział w tworzeniu nowej appki aby zlikwidować wady tindera. Ale opcja pro musi być bo appka musi na siebie zarabiać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Maxior99: tylko problem z apkami jak Tinder/badoo jest taki, że mimo ogromu chłopów, kobiety wcale nie poznają tam ludzi (prawie). Jeśli ponad połowa facetów to socjopatyczni koniobijcy, a przeciętna laska ma *dziesiąt/*set nieprzeczytanych wiadomości, to nie dziwię im się, że tracą wiarę w sukces. To się nazywa klęska urodzaju. I one same narzekają na te apki, poczytajcie sobie jakieś media społecznościowe i ich komentarze
P.S. czemu nie mogę minusować komentarzy?
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: to nie jest rocket science , tylko wątpię żeby przyciągnęło kobiety bo i po co ? To jedynie faceci mogą narzekać na nierównowage...
Co miałaby ta konkretna aplikacja do zaoferowania więcej niż inne ?
@Ave2 dokladnie czyli na końcu wyjdzie z tego grindr
@betonowa_klata ale tego się nie da ukryć- jak kobieta zamiast kilkuset lajkow I profili będzie miała 20 przeciętnych Mirków to po prostu usunie konto
  • Odpowiedz
@firtoz: No ale poprzez reglamentacje i dbanie o równowagę w liczbie użytkowników ze względu na płeć nie sprawisz ,że jakość tych facetow się poprawi- wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@firtoz: Zamysł fajny, ale laski nie potrzebują kolejnych aplikacji randkowych. Socjale+tinder+wychodzenie z domu to overkill w liczbie propozycji dla nich. Musiałoby to rzeczywiście się czymś wyróżniać typu np sortowanie ludzi pod względem kompatybilności na podstawie jakis ankiet
  • Odpowiedz
@firtoz: I po co kolejna aplikacja randkowa? Tinder, Badoo, Sympatia, Zaadaptujfaceta, Facebook Randki, edarling, Boo i jeszcze kilka innych.
Najważniejszym wymogiem takiej aplikacji jest ilość użytkowników. Skoro nawet taki Facebook nie potrafił się przebić do mainstreamu i choć na trochę zagrozić Tinderowi to myślisz, że projekt jakiegoś Mirka ma szanse? Facebook! Przecież oni mają chyba największą bazę użytkowników na świecie i praktycznie nieograniczone fundusze. Twoja aplikacja skończy jako n-ta aplikacja
  • Odpowiedz
wpadłem na pewien pomysł dot. portali służących do poznawania ludzi na randki, przyjaciół etc.


@firtoz: ja też: coś takiego nie ma prawa działać, bo gdy zadziała i ludzie poznajdują trwale "drugie połówki" to znikną jako użytkownicy.

Masz ode mnie za darmo lepszy pomysł: wyjdź z tego kasyna. Zacznij żyć.
  • Odpowiedz