Wpis z mikrobloga

Tak się tylko zastanawiam jaki jest sens takich "patroli"? Co zrobią jak napotkają kogoś o niewłaściwym odcieniu skóry? Każą pokazać pozwolenie na pobyt, wizę i dokument o oficjalnym przydzielonym peselu? A jak 'zatrzymany' nie będzie miał (bo jak wiadomo to nawet w drodze po bułki każdy takowe powinien posiadać) to prewencyjny oklep?

A politycy z pustostanem między uszami, pokroju Bekowicza, jeszcze temu przyklaskują.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
Jabby - Tak się tylko zastanawiam jaki jest sens takich "patroli"? Co zrobią jak napo...

źródło: 1000031312

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co zrobią jak napotkają kogoś o niewłaściwym odcieniu skóry?


@Jabby: Możemy sie tylko domyślać. Założe się że tam 90% nie rozróżni gościa z filipin od pakistańca. A jak pakistaniec bedzie prowadził 5 bud z kebsem i płacił podatki też wyłapie? Sebastiany muszą się wyładować na kimś w duchu patriotyzmu.
  • Odpowiedz
@emerald-city: Nie, wcale imigranci nie atakują. Nie są agresywni, nie gwałcą, nie kradną. No normalnie do rany przyłóż ludzie. Czy widziałeś co się dzieje we Francji albo w Niemczech? A może widziałeś co się dzieje w Szwecji? Czy uważasz, że to nie możliwe żeby to samo się wydarzyło w Polsce? Jeśli tak to na jakiej podstawie? Wiem że gadam z trollem ale cóż...

@Jabby jaki jest sens tych patroli?
  • Odpowiedz
@Jabby: już pare lat temu były takie patrole i skończyły się, kiedy w Gdańsku ekipa kiboli z Lechii połamała im szczęki i ręce biorąc ich za obcą ekipę na swoim terenie i podobnie to wyglądało na Śląsku, kiedy patrol musiał ratować się ucieczką przed ekipą z Tych, bo wzięto ich za ekipę Ruchu Chorzów xDDDD
  • Odpowiedz
@Marasmes:

victim shaming


Ale że jak? To ktoś tych sebixów zaatakował? Przecież to oni szukają okazji do dania w-------u temu złemu hindusowi, arabowi czy murzynowi. O dziwo szukanie imigrantów sprowadza się do wyłapywania tych, którzy do obrazu białego Polaka nie
  • Odpowiedz
Ale pobili już jakichś losowych Hindusów, murzynów czy - o zgrozo - Polaków? Bo póki co widzę tu straszny overreacting, zwłaszcza, że nie znasz każdej osoby, która tam idzie, a oceniając na pierwszy rzut oka - grupa jest zróżnicowana.

Jest to na pewno jakiś sygnał i pozostaje czekać, jaki jest odzew. Wiadomo, najlepiej, jakby komuś udało się zbadać, czy i w jaki sposób dociera to do pewnych grup społecznych.

"Zresztą, czy typy
  • Odpowiedz
Sens jest taki, że Polacy nie chcą rozróby na ulicach i działają za wczasu. Bardzo mnie cieszy fakt, że Polacy potrafią się zorganizować w słusznej sprawie. Niech patrolują jeśli mają ochotę.


@ifnot: przecież to banda sebków ujemnym iq szukająca okazji do rozróby właśnie a nie jacyś partrioci xDDD ogarnij się chłopie
  • Odpowiedz
@Jabby: dobrze, że są takie akcje oddolne w społeczeństwie. Polecam jechać do de albo uk. Tam w wielu miejscach nie obowiązuje prawo i zasady danego kraju tylko ludności napływowych. Nie mam nic do imigrantów, ale niestety są wśród nich patusy i trzeba ich ukrócić żeby nie popełnić błędów ww krajów
  • Odpowiedz
@emerald-city: no i dobrze. Normalni ludzie chodzą na patrole obywatelskie, pielgrzymki, marsze niepodlgełościowe, antyunijne i antyszczepionkowe. Natomiast hołota chodzi na marsze zmywarek, aborcji, lgbt i innych chorych wynaturzeń.

Tym się od was róznimy lewaki. Jestem prawicowcem i jestem z tego powodu dumny. Zawsze będę szerzył swoje poparcie dla kościoła i nacjonalizmu oraz pogardę dla migrantów, lgbt i uni europejskiej
  • Odpowiedz
@Jabby: wymowny jest fakt, że o to bezpieczeństwo dbają ludzie ze środowisk kibicowskich, którzy bez wahania spuścili by Ci w------l, tylko za to, że masz smyczkę innej drużyny
  • Odpowiedz