Wpis z mikrobloga

Tak się tylko zastanawiam jaki jest sens takich "patroli"? Co zrobią jak napotkają kogoś o niewłaściwym odcieniu skóry? Każą pokazać pozwolenie na pobyt, wizę i dokument o oficjalnym przydzielonym peselu? A jak 'zatrzymany' nie będzie miał (bo jak wiadomo to nawet w drodze po bułki każdy takowe powinien posiadać) to prewencyjny oklep?

A politycy z pustostanem między uszami, pokroju Bekowicza, jeszcze temu przyklaskują.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
Jabby - Tak się tylko zastanawiam jaki jest sens takich "patroli"? Co zrobią jak napo...

źródło: 1000031312

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O, widze zgadujecie się na discordach że takie sekciarskie wysrywy dostają plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Marasmes: chłop co wierzy że ludzie się spotykają na discordzie żeby odpowiedzieć na jego komentarz XDDDDD
  • Odpowiedz
@Jabby: xDD patrole obywatelskie robią osoby, które robią najwięcej problemów w mieście xD siedzą na ławkach, chleją a-----l, drą ryje xD
  • Odpowiedz
@Jabby: tło sprawy sugeruje, że chodzi o utemperowanie tych z przybyszów, którzy robią trzodę. W teorii, jak trafią na ciemnego X drałującego jak normalny człowiek ulicą z punktu A do punktu B to będą mieć go w dupie, a w najgorszym przypadku skończy się na wyzwiskach. Jak trafią na grupkę X szarogęszących się na jakiejś ławeczce w parku to w------l ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Dejvidek25: tak jak myslalem, nie znacie kontekstu całej tej sytuacji i dlaczego akurat w tamtym rejonie powstały takie patrole. Dziwnym trafem media milczo ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale google nie boli, można sobie poszukać więcej informacji o czym pisze, a jak ci się nie chce to mogę podrzucić jakiegoś linka.
  • Odpowiedz
@Jabby: Sygnał dla inżynierów, że takie akcje jak w Śremie czy w Mielnie z Szarpankim nie będą uchodzić bezkarnie. Trzeba ostro palić głupa, by tego nie rozumieć
  • Odpowiedz
@Jabby: Raczej chodzi o to, żeby imigranci widzieli i bali sie, że jak coś odjebią to dostaną w------l. Tak myślę. Myślę również, że kazda akcja integrująca lokalne społeczności jest na plus.
  • Odpowiedz
@Marasmes

O, widze zgadujecie się na discordach że takie sekciarskie wysrywy dostają plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co na nikogo nie działa, nieustanny trend rosnącej przestępczości i plany migracyjne? Jacy wy, nie bierz mnie za swojego koleżkę, zwłaszcza, że inteligencja nie błyszczysz.


1) Gdzie tu bronię pis za wizy? Od lat politycy są w to umoczeni i jeśli to złe (skoro dajesz jako kontrargument) to po uj
  • Odpowiedz
@Jabby: Te tzw. "patrole obywatelskie" to zwykła bandyterka. Jeśli ktoś czuje się bezpiecznie mijając grupę 30 typów którzy gotowi są spuścić w------l za krzywe spojrzenie, to szczerze współczuję. I tak, ich głównym osiągnięciem będzie właśnie robienie krzywdy normalnym ludziom - krzywe akcje z udziałem obcokrajowców to u nas promil promila, więc jak taki sebuś z IQ niewiele większym od podgrzybka nie znajdzie murzyna którego będzie mógł po obywatelsku zaczepić, to
  • Odpowiedz
Chyba, że na imbecyli z 70 iq


Jak pisiory rozdawały wizy - cisza na prawicy

hm
https://www.rp.pl/polityka/art39079671-afera-wizowa-interwencja-konfederacji-w-kolejnym-resorcie-bosak-nie-chce-unikow
https://tvn24.pl/polska/sejm-poslowie-debatowali-nad-powolaniem-komisji-sledczej-w-sprawie-afery-wizowej-st7459567
@emerald-city: myślisz że 75 iq to wystarczające iq aby kłamać w ten sposób i liczyć że nikt nie sprawdzi, czy masz 80 i po prostu usuniesz mój komentarz?
Usmiech_Niebios - >Chyba, że na imbecyli z 70 iq

Jak pisiory rozdawały wizy - cisza ...
  • Odpowiedz