Wpis z mikrobloga

  • 1
@tak-nie-wiem: Prawda, podobno mocno upośledzają prace tylnej taśmy. Na starty + kluczowe treningi spoko but, ale znam już osoby które robiły wtakich butach 80% treningów i lądowały u fizjo.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@aukolb: A2 sprawdziły mi się świetnie. Prócz rozbiegania butów używam je na tylko zawady. Ostatnie Półmaraton Praski i pomogły mi ustrzelić życiówkę.

@D00D00 Buty mają specyfikacją zgodną z normami czyli 40 mm pod piętą.
  • Odpowiedz
  • 16
Tak założone i przechylone stopy na bok do zdjęcia


@RTX4090: ciężko mi sobie wyobrazić coś bardziej paskudnego jeśli chodzi o wygląd obuwia, ale jeśli ten obcas pomaga w bieganiu, to spoko. Chociaż wstydu można się pewnie najeść.
  • Odpowiedz
  • 3
Przyjechały, po południu trening w nich.


@RTX4090: nie ogarniam, jakim cudem buty z taką masą słoniny są opisane jako startowe? Przecież to pochłania w wuj energii... Czytałem opis i żadnych kosmicznych wkładek carbonowych nie ma, więc nie brzmi to jak dobry but na starty ( _)

A że wygląda jak na koturnach - co tam, biegacze wstydu nie mają. Co nie zmienia faktu, że w życiu bym
  • Odpowiedz
  • 1
@RTX4090: Mi się już miesza, jedni biegają w butach przypominających skarpetę z silikonu, inni w 40mm obcasie i każdy twierdzi że tak jest zdrowo, a ja używam takich z Decathlonu za stówkę. Tak czy inaczej miłego biegania i zdrowia.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@Bover: No powiem że najlepsi na świecie co w nich biegają w tym ŚP. rekordzista maratonu - tak czują wstyd

Już kilka razy na zawodach widziałem Alpha3 i nikt jakoś wstydu nie miał.

@enron Poczytaj recenzję i zastanów się czemu najlepsi na świecie w tym SP. rekordzista maratonu w tym biegał

I biega również Eliud Kipchoge
  • Odpowiedz
  • 1
@RTX4090: najlepsi z tego co kojarzyłem biegali w jakichś karbonowych cudach, a tu nic na ten temat nie widzę w opisie i dlatego pytam ¯\(ツ)/¯ No chyba że mają, a ja jestem ślepy?

A co do wstydu - jako posiadacz różowych czy wściekle żółtych butów uważam że biegaczy to wali, ew. wkurzają się jeśli but się zbyt łatwo brudzi. W sumie niektórych się pozbyłem dopiero przy jakichś porządkach w garażu,
  • Odpowiedz
  • 1
No powiem że najlepsi na świecie co w nich biegają w tym ŚP. rekordzista maratonu - tak czują wstyd


Już kilka razy na zawodach widziałem Alpha3 i nikt jakoś wstydu nie miał.


@RTX4090: to czekaj, które miejsce masz obecnie w Polsce/na świecie w takim razie i dlaczego się porównujesz do najlepszych?

Pewnie są dobre do biegania i wygodne. Tym niemniej wyglądają po prostu karykaturalnie. Określenie "buty klauna" do nich nawet
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@Bover: na 5 km biegam 21 minut w Aphafly 2. ( Jestem blisko zejścia na 20 minut z haczykiem)

Teraz odpowiedz sobie czy to źle czy dobrze ? Czy zasługuje na dobre buty ( alphy 2 mam już ponad pół roku) czy nie.
  • Odpowiedz