Wpis z mikrobloga

@xionacz: Verbatimy były drogie. Jak założyliśmy pierwszy internet to chyba z pół roku komputer chodził jak serwer, włączony non-stop 24/7. Oczywiście włączone jakieś P2P, na początku e-mule potem torrenty. Z torrentów to do dzisiaj czasami coś ściągnę XD

Przy takim wolumenie ściąganych rzeczy to byśmy zbankrutowali jakbyśmy mieli na Verbatimach to zapisywać. Brało się najtańsze ThinkXtra z E.LECLERC które kosztowały 40 zł za 100 sztuk. Jak się je wypalało bez
  • Odpowiedz
@xionacz: k---a ażbym wrócił do tamtych czasów. Pamiętam się pojechało nad morze i kumple siostry nagrywali jej bratu (mi) gierki, by z kuzynem grał w domu i im d--y nie truł. To były czasy, że jeśli coś miałeś, choćby piracką grę, to fizycznie ją miałeś i byłą twoja. Stanowiła w jakiś sposób twój majątek, a nie jak teraz, że to co masz to dostęp do gry gdzieś na necie. Jak
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: nie warto k---a, nie w czasie kiedy wszystko ci każą wynajmować i mogą ci zablokować konto w każdej chwili. Z Helldivers 2 była jakaś niezła drama, bo gra była zablokowana i niedostępna w jakiejś absurdalnie dużej liczbie państw na świecie (prawie 200 xD)

Jak gierka jest dobra to kupię i nawet jakieś mtx dorzucę czasami, np. w Path of Exile już niejednego supporter packa zakupiłem. Ale jakiś korporacyjny szmelc
  • Odpowiedz
pamiętam płyty po 5-10zł, a i tak co druga się nie wypaliła bo ktoś ruszył myszką


@ipkis123: To jeszcze z p--------h czasów pierwszych nagrywarek bez bufora.
Sama nagrywarka kosztowała kupę kasy a i płyty były drogie.
Potem się poprawiło...a potem znowu popsuło jak pojawiły się szybkie i gówniane nośniki.
  • Odpowiedz
@xionacz: nigdy nie zapomnę chwili w której zrozumiałem co znaczy napis "Light Scribe" na moim napędzie.
Goticzek, GTA, Soul Reaver 2, MDK 2, Max Payne - wszystkie gry które dla mnie coś znaczyły miały swoją własną customową płytkę ()
ciekawe czy jeszcze leżą gdzieś na strychu...
foto poglądowe, ze wstydem muszę przyznać, że HLa nigdy nie ograłem
Dwudziestydrugi - @xionacz: nigdy nie zapomnę chwili w której zrozumiałem co znaczy n...

źródło: kTXQpgfIKrG0UkglwZR57Am0Wf_UkVxsDRUOwITfC0A

Pobierz
  • Odpowiedz