Wpis z mikrobloga

Stanowiła w jakiś sposób twój majątek, a nie jak teraz, że to co masz to dostęp do gry gdzieś na necie. Jak usuną ci konto to nic nie masz.


@wez_idz_sobie: Jeszcze na konsole są fizyczne wydanie gier, choć nie wiadomo czy przy następnej generacji jeszcze będą. Nawet w okolicy 2010 roku EA wymyśliło że do swoich gier dawali klucze umożliwiające uruchomienia multiplayera tylko na jednym koncie do którego została przypisana
  • Odpowiedz
@xionacz: to były czasy, kiedy oduczyłem się głupio oszczędzać, jak mi te esperanzy przestały działać po kilku latach. Gierki to tam pal licho, ale straciłem tak mody, savy, jakieś zdjęcia itp. rzeczy albo niemożliwe, albo ciężkie do odtworzenia.
  • Odpowiedz
TDK


@MojStaryToFanatykTeoriiSpiskowych: dostałem kiedyś w prezencie komplet kolorowych płyt chyba właśnie od TDK. Góra i spód były w jednym kolorze (czarne, zielone, czerwone, fioletowe i chyba niebieskie). Pamiętam, że trzymałem je na specjalne okazje. Na zielonych np. miałem trylogię LoTR. Czarne były najbardziej szpanerskie, więc ostatecznie chyba nic na nich nie nagrałem, bo było mi szkoda i pewnie do tej pory gdzieś leżą w piwnicy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@xionacz: nie zapomne jak kupilem verbatima raz, normalna zafoliowana plytka a potem okazalo sie ze miala zapisane jakies sterowniki do drukarki. I teraz jak udowodnic ze to ja nie wypalilem.. dobrze ze to 3zl bylo
  • Odpowiedz