Wpis z mikrobloga

@robert5502: Na inspekcji zrobiłem pomiary dwóch belek a pozostałych 13 wygenerowałem gotowa tabele w chatgpt( ͡° ͜ʖ ͡°)


i tak wszystkie do wymiany to bez sensu tracić czas


@CH3j: Jeden mirek w tagu #chemiczneopowiesci pracował w jakichś zakładach chemiczny to opisał jak spisywało się co godzinę wskazanie całej ściany wskaźników. Robiło się na początku i końcu zmiany a po środku wpisywało się
  • Odpowiedz
  • 3
@biskup2k ja mam kuwety z wodą gdzie prowadzę pomiary. Raz w miesiącu sprawdzam czy są w zakresie i cały miesiąc wymyślam ( ͡º ͜ʖ͡º). Potem szybki skan i do mail do przełożonego. Jak w pomieszczeniu gdzie jest ustawiona stała temperatura może około 500l się zagrzać samoczynnie to nie wiem. A takich przechowalni mam 7
  • Odpowiedz
@robert5502
Ja kiedyś w Norwegii przez przypadek ubrudzilem farbą kabinę zabytkowej łodzi należącej do bardzo bogatego Norwega. I to farbą która się maluje spód łodzi żeby małże się nie przyklejały. Uwalilem.front szafki. Na szczęście fronty szafek to były poprostu dechy i były symetryczne więc przekręciłem brudny front po drugiej stronie kabiny tak że brudna strona była w środku szafki. I nikt nie ogarną. Do dzisiaj pływa po morzach i oceanach odcisk
  • Odpowiedz
@robert5502 to tu przy okazji pozdrowię jednego kumpla z dawnej pracy, który po 3 korektach faktury dla klienta w końcu powiedział że p------i to i poprawił co miało być poprawione ale w paintcie za pomocą wytnij/wklej fragmenty obrazka xD
  • Odpowiedz
  • 65
który po 3 korektach faktury dla klienta


@Rain_: Nie w temacie ale ciagle mam z tego bekę:
gdy jest coś o fakturach widze pewnego 53 letniego ultra dzbana z kamractwa, który wystawiał faktury osobom co mialy go obrazić. Kwoty były na setki tys zł albo nawet milion euro. Za nieopłaconą fakturę probowal wciągać do KRZ w tym np sedziego sądu rejonowego albo policjantów. Problem polegał na tym, ze szybko zgłosił
  • Odpowiedz