Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego relacja z samotną matką jest zła wg wykopu? Jak ktoś ma powodzenie wśród kobiet to jeszcze rozumiem - ma wybór więc dziwne że spotyka się z takimi ale w innych przypadkach, gdy weźmiemy takiego przeciętnego gościa 30 lat, który przecież nie jest rozchwytywany na rynku matrymonialnym?
Załóżmy, że laska jest normalna, pracuje w korpo na dobrym stanowisku, zarabia lepiej od was, nie szuka sponsora. Co wtedy jest złego?

#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder#badoo #matki #samotnematki #blackpill #tfwnogf #samotnosc #dzieci #takaprawda #hipergamia


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego relacja z samotną matką jest zła wg ...

źródło: eb4d2c51d643c81306d883f11f86ead50115ce555c87963a4f54c4fa1cafcfbe

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: no słuchaj w sprawach relacji, związków, kobiet, seksu etc. Wykopu to wróżę ci problem w tych sprawach na całe życie. A już odnosząc sie bardziej do twojego pytania to ta opinia jest mniej więcej tym samym jak lata temu odradzanie i pewien rodzaj ostracyzmu w temacie związku z kimś po rozwodzie :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja ci nie mogę powiedzieć co jest wg "wykopu" bo tu sa różni ludzie, czasem dzieci coś napiszą a ty to rozkminiasz na poważnie "dlaczego? ach dlaczego?!"
bo 15 latek podpuszczony przez 16 latka tak napisał

można się spotykać z SM ale jak byś mnie zapytał czy się z nimi żenić?
to bym ci odpowiedział że nie
ale tak samo bym ci odpowiedział z bezdzietnymi - nie
  • Odpowiedz
1a. I to wkurza nawet jeśli Ty będziesz chadem, a on nie będzie irytujący, a może nawet całkiem spoko.

1b. Potwierdzam, mówiłem to każdemu facetowi :D. Jeśli ktoś się o to oburza, to sorry, ale dziecko ma 100% prawo tak mówić. Matka też, ale w jej ustach to brzmi xD zabawnie xD.
  • Odpowiedz
1. Zawsze facet będzie niżej dla matki niż dziecko, nawet jeśli to będzie ojciec tego dziecka. To normalne.

I to jest najgorsze, co można zrobić. Kultura zrobiłą straszną krzywdę ludziom promując tę postawę. To prowadzi do rozwodów. Rodzice powinni być najważniejsi.

2. Jakiś dowód czy instytut danych z d--y?

Nie no mordo, nikt nigdy tak nie zrobił, kobiety wcale a wcale temu też nie wtórują XD. Mówisz tak, jakbym mówił o jednostkowym przypadku.

3.
  • Odpowiedz
Nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Ale żeby nie było, można to normalizować i normalizacją w tej sytuacji jest to, że rodzice dziecka spotykają się na terenie neutralnym.


@MajorKusiol: nie, no pewnie, że nie wiem. Żyje od 1,5 roku z kobietą po rozwodzie, która ma dziecko, sam jestem po rozwodzie i mam dwójkę. Nie wiem o czym mówię. Ty na pewno wiesz, bo na Wykopie przeczytałeś :)
  • Odpowiedz
nie, no pewnie, że nie wiem. Żyje od 1,5 roku z kobietą po rozwodzie, która ma dziecko, sam jestem po rozwodzie i mam dwójkę. Nie wiem o czym mówię. Ty na pewno wiesz, bo na Wykopie przeczytałeś :)


@nowy_w_internetach: od 25 lat moi rodzice są rozwiedzeni, więc przez te kilkadziesiąt lat widziałem kilkanaście par, widziałem jak zmieniało się kilka małżeństw moich kolegów, kumpli, przyjaciół, koleżanek i przyjaciółek. Potem czytałem o
  • Odpowiedz