Wpis z mikrobloga

w gorących szkalują kobietę co gardzi facetem. A ja powiem wam tak, gardzę facetami co przyjmują #rozowepaski po zdradzie. Jakim zjebem bez własnej wartości trzeba być, żeby się na to zgodzić? Jakim bezwartościowym ciulem trzeba być, żeby kobietę która cię zdradziła przyjąć z powrotem. Jak małe poczucie własnej wartości musi mieć ten zjeb, żeby budować na zdradzającej kobiecie poczucie własnej wartości i szczęścia w życiu. Ha tfu na was.

#zdrada #zwiazki #randkujzwykopem #randki
pearl_jamik - w gorących szkalują kobietę co gardzi facetem. A ja powiem wam tak, gar...

źródło: comment_GiozLrg0ekHbHglKKgQ4yELXOe0WA0K2

Pobierz

zdradzony facet przyjmujący z powrotem kobietę to zjeb

  • tak 90.1% (1094)
  • nie 9.9% (120)

Oddanych głosów: 1214

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sameowoce: a wyobrażasz sobie żyć w takiej "kwarantannie" kilka lat? Jako ta, która zdradziła np. Przez kilka lat na co dzień w worku pokutnym i z pokorą, nie mogąc się nawet trochę postawić bo na mordę dostałabyś argumentem asem "a ty dałaś d--y innemu". Max kilka mies. :)
  • Odpowiedz
@sameowoce: niby można tak zrobić tylko po co? Taka kwarantanna to i obciążenie dla osoby która została zdradzona a jaki jest w takim razie sens poświęcać się dla osoby która zdradziła?
  • Odpowiedz
W życiu bym nie wybaczyła zdrady. Jakby mój niebieski pakował siura w jakąś inną czy po prostu zaczął by emocjonalnie odemnie się oddalać i iść do inniej to tez bym już nie wybaczyła. Cała bajka by się wtedy skonczyla.
  • Odpowiedz
@sameowoce I zamiast znaleźć sobie inną, ułożyć życie od nowa to żyć w jakimś zawieszeniu kilka lat, żeby sprawdzić czy znowu nie zdradzi? I mieć z tyłu z głowy że może właśnie mnie zdradza, że ma miasto wyszła z kolegą a nie koleżanka? Zdrada to błąd? Błąd to jest jakby na weselu kumpla zachlala i zrobiła wiochę, jakby zapomniała o czymś ważnym dla ciebie, ale nie jak jakiemuś facetowi wskakuje do
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: nie ma czegoś takiego jak powrót po zdradzie. O ile nie kontrolujemy swoich uczuć, ktoś może nam się podobać, ktoś może wydawać się lepszą opcją, to już sama zdrada czy zmiana partnera jest wyborem. Świadomym. I to droga tylko w jedną stronę

Cała bajka by się wtedy skonczyla.


No tak, wiele rzeczy można znieść, ale nie takie coś. Rzecz z kategorii niewybaczalnych
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: @Andrzej_Buzdygan @sameowoce

Przez pół roku po zdradzie trzymałem na dystans eks chcąc wiedzieć czy na pewno mogę je zaufać. Bałem się że znowu zrobi to samo. Dawałem jje sprzeczne sygnały.

Jak już powiedziałem że chce powrotu to ona powiedziała że jedzie na randkę do warszawy do kogoś innego i to będzie ich
  • Odpowiedz
@pearl_jamik ja jestem kobietą, która kiedyś zdradziła chłopaka i tego samego dnia mi wybaczył. Nie miał problemów z erekcją. Wówczas po prostu ja już z nim nie chciałam być. Nie był dla mnie interesujący. Nawet nie zauważył, że kochanek mnie odwiózł wtedy pod dom. A kochanek ewidentnie szukał zadymy i jeszcze świecił światłami w okna..
  • Odpowiedz