Wpis z mikrobloga

w gorących szkalują kobietę co gardzi facetem. A ja powiem wam tak, gardzę facetami co przyjmują #rozowepaski po zdradzie. Jakim zjebem bez własnej wartości trzeba być, żeby się na to zgodzić? Jakim bezwartościowym ciulem trzeba być, żeby kobietę która cię zdradziła przyjąć z powrotem. Jak małe poczucie własnej wartości musi mieć ten zjeb, żeby budować na zdradzającej kobiecie poczucie własnej wartości i szczęścia w życiu. Ha tfu na was.

#zdrada #zwiazki #randkujzwykopem #randki
pearl_jamik - w gorących szkalują kobietę co gardzi facetem. A ja powiem wam tak, gar...

źródło: comment_GiozLrg0ekHbHglKKgQ4yELXOe0WA0K2

Pobierz

zdradzony facet przyjmujący z powrotem kobietę to zjeb

  • tak 90.3% (1029)
  • nie 9.7% (111)

Oddanych głosów: 1140

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pearl_jamik: I taki komentarz ja tam zostawiłem. Kobieta go zostawiła dla innego ale gdy przekonała się, że popełniła fatalny błąd, to wróciła do swojego chłopa i wykorzystała jego naiwność. Ten facet miał jedną szansę za pokazanie że jest mężczyzną i ją zaprzepaścił. Po prostu frajer i pantofel.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: przecież wszystko można człowiekowi wybaczyć- ale nie znaczy że zapomnieć. Myślę, że można wybaczyć ale przyjąć z powrotem na zupełnie innych warunkach- kilkuletniej kwarantanny i trybu zawieszenia- jeden słaby ruch i bezpowrotny aut. Po tym czasie można przywrócić bliskie relacje. Kto jest za?
  • Odpowiedz
@sameowoce co k---a? Dupe wypięła innemu. Co tu wybaczać? Wybaczyć to można jak ci pisda matkę obrazi, ale jak dupe wypina innemu to jest definitywny koniec i nawet się nie znamy.
  • Odpowiedz
@dnljr: piszesz jak błazen, to pewnie błaznem jesteś. Rzeczy się dzieją dokoła ciebie ale przyczyny są dla Ciebie obce xD
Coś się wydarzy i koniec, no nic tylko zdrajca seppuku powinien popełnić, bardzo cywilizowane podejście.
  • Odpowiedz
  • 19
@sameowoce nie no co jak co, ale nie istnieje coś takiego jak uzasadniona zdrada xd każdy kto zdradził ma łatkę k---y i jest do w-------a na śmieci bez względu na płeć xd
  • Odpowiedz
@sameowoce nie coopuj pls xd z tego co kojarzę to jesteś ogarniętym różowym paskiem xd
zdrada to nie jest błąd tylko k-------o
sytuacje typu "ah tak dobrze mi się rozmawia i ma coś czego mój facet mi nie może dać" + alko mają dwa wyjścia- albo samokontrola albo nawet SMS do faceta, że to koniec papa i wtedy w tango
nie istnieje coś takiego jak "ah porwała mnie noc z innym,
  • Odpowiedz
@sameowoce: Ech, niestety zaufania po zdradzie nie da się w pełni odbudować, można udawać że jest ok ze względu na dzieci czy coś, ale związek już nigdy nie będzie taki sam, to zawsze będzie wisieć gdzieś z tyłu głowy. Jeśli ktoś zdradza to zazwyczaj ma ku temu powód, który większości ludzi wystarczyłby do zakończenia związku. A takie skakanie na inną gałąź, nie puściwszy się pierw poprzedniej to objaw czystego tchórzostwa,
  • Odpowiedz
@sameowoce: a po co mi taka jak następnego dnia mogę znaleźć ładniejszą kwarantanna dobre xD a co ja jestem jej lekarzem?????? Wybrałaś, paszoł won
  • Odpowiedz