Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #gielda
Czemu ci frajerzy z mlm kupują kursy analizy wykresów giełdowych. Oni biorą pod uwagę że na giełdach istotniejsza od wykresu jest znajomość danej firmy? XD
Nie musiałem znać i analizować wykresów aby kupić CDR za 200zł. Wystarczyło że wiedziałem że wydadzą Cyberpunka i będzie hype jak s-------n. Tego na kursie iGówno bym się nie dowiedział
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kfpwa: mnie najbardziej rozwala ze oni jakeis tam kreski rysują na podstawie danych historycznych i wedlug tego wyliczaja ze kurs wzrosnie xd

a potem wchodzi musk pisze tweeta i nic z tego sie nie sprawdza
  • Odpowiedz
@kfpwa: Przeciez to nie tylko w mlm, przelec tag gielda i zobaczysz tylko z dzisiaj kilka postow z wrozbami a jest dopiero 9 rano.

Ale wiadomo, tabelka z kreskami wyglada madrze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czemu ci frajerzy z mlm kupują kursy analizy wykresów giełdowych. Oni biorą pod uwagę że na giełdach istotniejsza od wykresu jest znajomość danej firmy? XD


@kfpwa: no bo te kursy, trading itd to tylko zasłona dymna mechanizmu piramidy finansowej
  • Odpowiedz
@kfpwa: bo to piramida finansowa i oni tam mają dawać kasę a nie zarabiać? co jest w tym takiego trudnego do zrozumienia, może też byś dołączył?
  • Odpowiedz
@kfpwa
Giełda tam jest "wymieniona" tylko dla zapchania treści szkoelniowych.
Wszyscy w IG twierdzą, że cisną w krypto/forex (zupelnie inne "procenty" niż giełda).

A jak pytasz czemu cisną w wykresy - jedyna wizualna forma udawania, że na tym się znasz i te analizy robisz. Głupio to wygląda jak ktoś ogarnia, ale wykres na ekranie jest bardziej wymowny jednak.
  • Odpowiedz
@Pawel993:

mnie najbardziej rozwala ze oni jakeis tam kreski rysują na podstawie danych historycznych i wedlug tego wyliczaja ze kurs wzrosnie xd


Rozumiem że jak przeprowadzasz analize fundamentalną to robisz ją na podstawie danych z przyszłości ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kfpwa

Czemu ci frajerzy z mlm kupują kursy analizy wykresów giełdowych. Oni biorą pod uwagę że na giełdach istotniejsza od wykresu jest znajomość danej firmy? XD


Zadajesz zbyt mądre pytania
  • Odpowiedz
@kfpwa: Gratulacje wlasnie odkryles jak dziala 99% inwestorow i ich poradniki
Pamietam jak w pracy sortowalam kartki i na 2 drugich stronach były jakies szkolenia z gieldy
Myslisz ze co tam było poradnik jak wnikliwie analizowac firme jej wydatki/przychody/stosunek wyceny akcji do zarobków/otoczki wokol niej? Na jakich stronach sa najszybciej informacje o zmianach w stopach procentowych i innych wydarzeniach finansowych z calego swiata?
Czlowieku jedyne co tam bylo to
O
  • Odpowiedz