Wpis z mikrobloga

@tos-1_buratino niestety nie pamietam daty dokładnej


@debenek: raczej w okolicach kwietnia i maja maksymalnie, bo żadne auto nie ma białych blach które weszły z 1 maja.
Po tej dacie z tego co wiem wiele osób zmieniało czarne na białe, bo myślało, że będzie taki wymóg.
  • Odpowiedz
@debenek: Ehh czuć klimat na tych fotkach. Pomimo tego, że w tych czasach to jeszcze byłem gówniarz i na takie spoty/zloty jeździłem rowerem to mega dobrze to wspominam. To był czas gdzie tuning i inne modyfikacje robiło się samemu. Jak zajechałeś na spot czy zlot to ludzie rozmawiali wymieniali się informacjami. Dziś ciężko trafić na taka grupę zapaleńców. Zajedziesz to niektórzy nawet nie mają pojęcia jaki silnik siedzi pod maską,
  • Odpowiedz
@Pawell_17: racja, piętnowany 'wieś tuning' ale każde auto było dość że w większości jak nie całościowo robione przez właściciela to jeszcze każde było niepowtarzalne.

Teraz do beemki co najwyżej wrzucą pakiet z ali i folię typu nandogray/fiolet/kameleon
Mechanicznie się nie wypowiem bo w 2000' o mechanice wiedziałem tyle że im więcej na blacie to szybciej jedzie XD i jedynie wygląd robił wrażenie
  • Odpowiedz