Wpis z mikrobloga

no jak wycenił na 4000 tys. to sporo


@JoeGlodomor: No inna kwestia. Tyle wycenił, na tyle się zgodziła. Z reszta nie wiadomo co tam robił. 6 dni pracy to na malowaniu ścian się nie skończyło.
  • Odpowiedz
tylko nie wiesz za co dokładnie. Jak za samo malowanie to sporo ale jak tynki, podłogi malowanie listwy to już nie tak drogo.

Poza tym nie wiadomo jak duży był ten pokój


@mietek66: Przecież malowanie nie zeszłoby mu się 6 dni. Pewnie pokój do generalnego remontu.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: szkoda strzępić ryja. Jestem po stronie kolesia od remontu. To chyba nawet nie wymaga argumentacji. Cena była podana za efekt, dzieło. A nie za liczbę godzin. Idi na ho oy szlachcianko. S ać wszystkich nieuczciwych zleceniodawców.
  • Odpowiedz
@Michal_Spira: przez 15 lat bawiłem się w wykonczeniowke, a przez 8 miałem własną firmę. Mylisz się, jeśli myślisz, że przychodzi pan Stefan i mówi, że 20 z fakturą, a 15 bez. Klienci kombinują jak mogą i majtki przez głowę ściągną, żeby nie zapłacić za pracę.
Głupi przykład, to te słynne rabaty na składach. Fakt, miałem je, ale to rekompensowało mi to, że chłopaki zamiast robić swoje, musieli z---------ć z workami
  • Odpowiedz
Zależy co było do zrobienia w tym "pokoiku". Jak tylko pomalował to dużo. Jak składał nowe meble. robił gładzie, podwieszał sufit, wymieniał parapety, drzwi okna. kładł kafelki/panele to całkiem mało:)


@paveu2: w sumie nie ważne, co było do zrobienia, on wycenił to na 4000zł, a babka się zgodziła, nie w tym rzecz.
  • Odpowiedz
szkoda strzępić ryja. Jestem po stronie kolesia od remontu. To chyba nawet nie wymaga argumentacji. Cena była podana za efekt, dzieło. A nie za liczbę godzin. Idi na ho oy szlachcianko. S ać wszystkich nieuczciwych zleceniodawców.


@radiogagu: może nie umiał jej logicznie wytłumaczyć, że ma racje - a babka ma pewnie niskie IQ.
  • Odpowiedz
Roszczenia baby absurdalne. Trzeba było zrobić tak. Powiedzieć, że jednak jeszcze są poprawki i przez 4 dni udawać, że jeździ za jakimiś potrzebnymi materiałami i elo.
  • Odpowiedz
tacy mądrzy jesteście? a jakby Wam striptizerka po opłaceniu prywatnego tańca który miał trwać 10 minut powiedziała że w sumie zdążyła w dwie? hmmm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polejmnie: skoro robił bez faktury to mu byle jaki prawnik niezły bigos zrobi w papierach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@najwyzszymaszt: A to od kiedy trzeba wystawiać fakturę dla indywidualnego klienta? Równie dobrze mógł nabić na kasę fiskalną usługę i tyle. A że nabija 1 usługę na 5 realizacji, to cóż, ale i tak trzeba by było mu to udowodnić. Równie dobrze chciał wystawić całość
  • Odpowiedz