Wpis z mikrobloga

Masakra, staram się śledzić wszystkie wpisy odnośnie obecnej sytuacji powodziowej, ale przekopywanie się przez te durne heheszki to jakiś koszmar. Co drugi wpis to jakieś szurstwo albo nabijanie się z tragedii "bo mnie to nie dotyczy i nie mój problem". Ludzie potopili swoje i tak już niewielkie zasoby empatii czy o co chodzi? Przykre bardzo...
Wszystkim, których dotknęła ta tragedia bardzo współczuję i mam nadzieję, że jak najszybciej uda się opanować sytuację i że straty będą jak najmniejsze. Trzymajcie się tam!

#powodz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krolowa_Nauk: ale to głownie piszą barany pałujace sie do konfederacji i mechanizm jest ten sam co z wojna na Ukrainie: " to nie nasza wojna, co mnie to obchodzi, bo Wołyń itp itd", niestety w dobie internetu odkryłem dopiero ze na swiecie jest masa debili bez empatii
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk nie da sie przeglądać tagu przez tych odklejeńców. Siedzą sobie wygodnie w miejscach niezagrożonych i nabijają się z sytuacji, żeby tylko zgarnąć troche plusów od innych zjebów.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: trzeba być nieźle nie rozgarniętym żeby wchodzić na wykop szukać informacji powodziowej xDD to jest strona że śmiesznymi obrazkami chcesz mieć informacje wejdź na onet i tam masz sekcję na żywo co się dzieje. Naprawdę skąd takich biorą to nie wiem
  • Odpowiedz