Wpis z mikrobloga

Po pierwsze, znając realia, to nie spisali umowy.


@FrasierCrane:
Zawarli umowę ale nie w formie pisemnej lecz ustnej i to jest wiążące
Dowodem na warunki umowy jest jej post + prawdopodobne przesłuchanie na
  • Odpowiedz
@Polejmnie:
Sprawa za 4k, i ona chce iść do prawnika? I ile ten prawnik ją skasuje? Według rozporządzenia ws. stawek radcowskich (adwokackich) koszt zastępstwa przy takiej wartości przedmiotu sporu to 900 złXD.

Paprać się kilka miesięcy/lat za 900zł? Ale wiadomo, żaden prawnik za stawki minimalne nie pracuje, chyba że desperaci albo idioci. To zaśpiewa sobie od klientki 2.5k-3k załóżmy. Czy Pani Grażyna wyłoży taki hajs :D? Dziękuje.
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: tylko nie wiesz za co dokładnie. Jak za samo malowanie to sporo ale jak tynki, podłogi malowanie listwy to już nie tak drogo.
Poza tym nie wiadomo jak duży był ten pokój
  • Odpowiedz
Wiem, ale szczegóły potem w ramach sporu są trudne do udowodnienia.


@Jocqelt: Bez żartów, odnowienie pokoju to nie budowa rakiety na księżyc. Ludzie przez tysiące lat wykonują drobne usługi " na gębę" i świat się z tego powodu nie zawalił.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: No toż wiem. Nie zmienia to faktu, że jak ktoś Ci chce coś zrobić na złość, to zrobi. I o tym przecież piszę. A w oryginalnym poście jak kobieta szuka prawnika, to widać, że się zasadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat

Co oni mają z tymi spacjami przed kropką ()


Powiem Ci skąd się to bierze, bo sam się na tym łapałem kiedyś - na niektórych klawiaturach w telefonie jak napiszesz słowo z literówką, to dajesz spacje, żeby słownik poprawił to słowo, ale wtedy z lenistwa nie cofasz, żeby dać kropkę zaraz za słowem. Stąd robi się odstęp. Ale np. klawiatura SwiftKey poprawia słowo nawet jeśli dasz
  • Odpowiedz
  • 0
@Polejmnie: W następnym sezonie będzie o tym Sprawa dla Reportera. Na bank. Jaworowicz wejdzie do tego remontowanego pokoju, a tam z lapka 10-letniego puszczą La Bambę;)
  • Odpowiedz
Wyjątkowo głupia baba, sama się przyznała do umowy na 4000 zł. Zapłaci za zniesławienie, koszty sądowe, adwokata :) i tu się dopiero zdziwi, ile to kosztuje :)
  • Odpowiedz