Wpis z mikrobloga

  • 3
@Desire22: Wania, już ci obie karty w roamingu działają, byś mógł dalej pisać "propagandor" twierdząc, że to poprawny wyraz i że forma "nie mogłem dodać swoje CV" jest poprawna? Dzisiaj masz lepszy zasięg w muchosrajsku? Bo wczoraj coś ci kiepsko roaming działał, w UE nie miał byś problemu z obsługą kart z UE.
obk - @Desire22: Wania, już ci obie karty w roamingu działają, byś mógł dalej pisać "...

źródło: 1000000906

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@Desire22: Wypad onucka na pikabu albo srać w krzakach. Już nawet w PRL, jak przygotowano pierogi w barze mlecznym i baba krzyczała "kto chciał ruskie" to wszyscy odpowiadali " nikt, same przylazły"
  • Odpowiedz
@obk: Od kiedy podczas roamingu muszą działać dwie karty na tym samym zasiegu? Zresztą dałem i screena jak mam na obydwu zasięg, więc 1:0
https://sjp.pwn.pl/slowniki/propagator.html 2:0
Moje imie to Wołodia i studiowałem w Petersburgu oraz mieszkam w Kursku 3:0

Coś słabo mi noże pomidory kroją, przyjdź tutaj, taką twardą i tępą g szybko sobię je naostrze.
  • Odpowiedz
@obk: Ruskie pierogi są od Rusi takiego obszaru na mapie w dawnych czasach tak go nazywano. Jakbyś się uczył w szkole to byś nie musiał teraz tirami jeździć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Desire22: Kolejny dowód, że nie jesteś Polakiem, łatwo się ciebie sprawdza. Pewnie będziesz potrzebował czasu z google, jak ci dodam podpowiedź "Kobuszewski". XD

Ruskie pierogi są od Rusi


@Desire22: No właśnie nie, bo od leniwych.
  • Odpowiedz
@obk: Leniwy to ty jesteś, bo nawet nie chciało ci sie wygooglować.

Ruś Czerwona: Najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest to, że nazwa pochodzi od historycznej Rusi Czerwonej, która obejmowała tereny dzisiejszej zachodniej Ukrainy i południowo-wschodniej Polski. Pierogi tego typu były popularne na tych terenach, dlatego nazwano je "ruskimi", aby odróżnić je od innych rodzajów pierogów.


Masz tu zdjęcie w prezencie żebyś się popłakał.
Desire22 - @obk: Leniwy to ty jesteś, bo nawet nie chciało ci sie wygooglować.
Ruś Cz...

źródło: a714cc69d3c612adc77916991c3222185f70766bb25e7b51fb2f9c34a7a81d1d

Pobierz
  • Odpowiedz
@obk Nie, karty SIM podczas roamingu w UE nie muszą działać na tym samym zasięgu.

Każda karta SIM będzie się starała połączyć z najsilniejszym dostępnym sygnałem sieci komórkowej w danym miejscu. Oznacza to, że nawet jeśli masz dwie karty SIM różnych operatorów, każda z nich może połączyć się z inną siecią, jeśli ta sieć zapewnia lepsze pokrycie w danym momencie.
  • Odpowiedz
@obk żenujacy to ty jesteś. Napisałem bo tak mi odpowiadało i ups, literówka jak się później okazało. Jak wytłumaczysz, że na wpisie który specjalnie dla ciebie stworzyłem mam zasięg? Napisz jeszcze jakim cudem połączyłeś 48 kart z rosyjskim szpiegiem, bo to już konkretny meltdown.
  • Odpowiedz
  • 0
Leniwy to ty jesteś, bo nawet nie chciało ci sie wygooglować.


@Desire22: Nie, ty oblałeś test na Polaka. Nie znasz jednego z najbardziej oklepanych polskich dowcipów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Desire22: Tak samo jak z tą formą" Nie mogę dodać swoje CV", standardowy błąd u obcokrajowców, bo wywodzi się ta sytuacja z mowy rodzimej i ŻADEN Polak go nie popełnia. Gramatycznie zaś, jest to dla obcokrajowca zbyt skomplikowane, tym bardziej że występuje (chyba) tylko w języku polskim.
Analogicznie:
Chcę TWÓJ numer telefonu. ; Nie chcę TWOJEGO numeru telefonu.
Albo przykład z tym samym zaimkiem, co ty użyłeś:
Mogę przynieść SWÓJ
  • Odpowiedz