Wpis z mikrobloga

@iluvmypickle: Najbardziej w tym wszystkim bawi mnie to że polaczki naprawdę myślą że ukraińcy to nasi super przyjaciele i dla nich polsza to jakaś ziemia obiecana xD Każda młoda ukrainka i ukrainiec który umie dukać po angliesku uciekł na zachód, a u nas zostały stare baby które są tylko obciążeniem dla gospodarki xD
  • Odpowiedz
  • 70
a u nas zostały stare baby które są tylko obciążeniem dla gospodarki


@wykopekk_roztropekk: wychodzisz czasem z piwnicy? Kelnerki choćby w Świnoujściu, prawie każda to Ukrainka, w większości młode, rozmawiają po polsku, niemiecku i angielsku bez problemów, może nie idealnie ale komunikatywnie
  • Odpowiedz
@ebson: Moje dwie koleżanki z liceum które siedziały tu od 10 lat, wyjechały gdy tylko Kanada ogłosiła azyl dla ukrainek xD

Jeżeli ktoś myśli że ładne młode dziewczyny będą się męczyć w chlewie niewiele lepszym od ukrainy, to winszuję dobrego humoru
  • Odpowiedz
@ebson szkoda na bota zdrowia. Skoro Ukraińców w PL nazywa obciążeniem dla gospodarki to albo jest nasłany albo odklejony ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wychodzisz czasem z piwnicy?


@ebson: Szkoda że @wykopekk_roztropekk: nie przedstawił ci danych z zusu z których wynika, że tylko milion się rozlicza, a reszta albo nie pracuje i siedzi na socjalach albo robi w szarej strefie. Tutaj to masz ukrofilską bańkę i plusy dostaniesz, cała reszta polskiego internetu by ci buchnęła śmiechem w twarz za ten argument z kelnerkami.
  • Odpowiedz
@eeehhh:

z raportu zus za 2023

W ogólnej liczbie ubezpieczonych 6,9% osób posiadało obywatelstwo inne niż polskie.
Na koniec 2023 r. w ZUS było zarejestrowanych ponad 1 127,7
  • Odpowiedz
759 tys


@trfgywsftggt: No właśnie, super, dzięki. Sam mnie wyręczyłeś. 759 tysięcy. Teraz mi jeszcze dopowiedz gdzie jest reszta? Bo dokładnie o tym piszę. Licz tak na luzie 2 miliony ukrów którzy są w miarę na stałe w Polsce, bo według ruchu na granicy to podchodzi nawet pod 5. Gdzie są ich inicjatywy? Gdzie są te pieniądze?

Żartuję, idź wąchać psie d--y śmieszny
  • Odpowiedz