Wpis z mikrobloga

Dziś byłem na spotkaniu z jedną julka 6/10 19 lvl poznałem ją na FB, dziewczyna że wsi gra po weselach ma swój zespół , chce studiować medycyne, pisałem z nią tydzień dobrze nam się pisało pytała się czy tęsknie i ja ją , dziś przyszła chwila spotkania, szedłem z nastawieniem że będzie co będzie i napewno nic nie wyjdzie bo skończy się jak poprzednie, gdy mnie zobaczyła odrazu wiedziałam że over i że mój ryj jej się nie spodobał, jakby była przestraszona zdziwiona , mimo to poszliśmy na herbatę ja ogólnie ja pytałem ciąglem rozmowę pytałem o zaintresowania zespół itp zwykle tematy laska była zamyślona i nic mnie nie pytała nie chciała mi powiedzieć o czym myśli w duchu wiedziałem że chce s--------ć ale po herbacie zaproponowałem spacer po parku spotkanie trwało godzinie i 20 minut sam go zakończyłem bo czułem że nic z tego nie będzie ja ciągle pytałem ja zadawałem pytania trochę żartu niby coś mówiła ale czułem się nie komfortowo i ona chyba też, odprowadziłem do auta, więc over nie pisze nic nawet do niej bo kosz definitywny. Co ciekawe Wcześniej pisała mi że była 3 lata w związku jej były nie mył się ona musiała mu mowic żeby się mył xD więc widzicie że nawet gość który się myje rucha laski blond 6/10 a przeciętny mireczek który dba o siebie i Higienę nie ma szans.
#blackpill #przegryw #p0lka #agepill #tinder
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geralt678: to jak bardzo ty te zdjęcia tym programem przerabiasz?
Laski lubią wyolbrzymiać to, że się chłop nie mył mogło równie dobrze oznaczać, że raz na 10 no zapomniał umyć zębów po obiedzie xDDD albo na wakacjach po kąpieli w morzu się nie wykąpał tylko szedł na obiad od razu
  • Odpowiedz
@Geralt678: Natura. Też znałem takie panny co narzekały że ich ogry się nie myją, nie sprzątają wokół siebie i ogólnie srają pod siebie ale mimo to nigdy nie zerkną na spokojnego ułożonego zadbanego mireczka
  • Odpowiedz