Wpis z mikrobloga

@G06DbT: nono! ja nawet na tempomacie wyprzedzam. Wtedy te j----e, czerwonomorde zwierzęta w lusterku wstecznym się uaktywniają. Nic nie drażni baranów bardziej niż przepisowa jazda.
  • Odpowiedz
@hermetyczniee: tutaj bardziej chodzi o jechanie i przewidywanie. Taka gra, zabawa, żeby jechać jak najplynniej bez zwalniania innych oraz w miarę bez hamowania swojego pojazdu. Fun game. Ale za trudna dla wielu kierowców.
  • Odpowiedz
a ja to mam w p-----e, tempomacik, prawy pas, i spokój. Do roboty się mam spieszyć? Bez przesady.

nono! ja nawet na tempomacie wyprzedzam. Wtedy te j----e, czerwonomorde zwierzęta w lusterku wstecznym się uaktywniają. Nic nie drażni baranów bardziej niż przepisowa jazda


@G06DbT: @krdewra: czyli popełniasz wykroczenie, bo manewr wyprzedzania należy wykonać jak najszybciej, by nie blokować ruchu. W skrajnym przypadku powodujesz nawet zagrożenie w stworzeniu katastrofy lądowej. Masz jakiś
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: wyprzedzam z prędkością 140km/h. Szybciej nie mogę czerwonomordy małpiszonie.
Jak się będziesz przed klawiaturą zapluwał tak samo bardzo jak za kierownicą to ci z tego stresu pikawa siądze... (NO MUSZĘ :D )
dałnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wyprzedzam z prędkością 140km/h. Szybciej nie mogę czerwonomordy małpiszonie.


@krdewra: W którym miejscu przepisów prawa o ruchu drogowego masz zapis, że utrudnianie ruchu komukolwiek jest dozwolone przy wyprzedzaniu 140km/h?

Dz.U.2024.1251 t.j.Akt obowiązujący

Wersja od: 19 sierpnia 2024 r. do: 31 grudnia
  • Odpowiedz
W p0lsce to sie nie da, prawy pas ciezarowki i leśne dziadki, środek to przyklejeni do niego debile którzy nawet na 3 pustych pasach bedą nim jechać 100-110, a lewy to właśnie katastrofa przez to że to często jedyny pas gdzie można normalnie jechać, ale potem wyjezdza taki który jedzie 110 i wyprzedza mistrza jadącego 100, i hamuje wszystkich.
Jak ostatnio przejeżdżałem przez Czechy 2 razy, łącznie z 500km, to praktycznie z
  • Odpowiedz
@krdewra:

czerwonomordy małpiszonie

dałnie

te j----e, czerwonomorde zwierzęta

Jak się będziesz przed klawiaturą zapluwał tak samo bardzo jak
  • Odpowiedz
@harrame: Dałem cie na czarno nie dlatego, że mnie tu chcesz obrazić, ale z faktu, że robisz to jak ostatnia, parówa bez polotu. W tym smutnym jak p---a mieście, nie ma miejsca na takich przeciętniaków.
  • Odpowiedz
@Chelik tak, trzeba s--------c bo takie pajace musza wyprzedzic i wjechac kokus przed maske jadac na tempomacie 110.

Dobrze tutaj napisali ludzie, ze trzeba miec troche empatii i mozgu na tej drodze, a nie tylko czubek swojego nosa.
Taka gra - ja jade i nie utrudniam innym. Malo kto umie w to grac w tym smutnym p---------e
  • Odpowiedz