Wpis z mikrobloga

#gothic #kronikimyrtany
Jakiś czas temu skończyłem #returning #newbalance i powiem, że rozgrywka dobra, ale nieco przydługa (questy poboczne, rozwinięcie głównych) i przez miesiąc traciłem kilka godzin na granie.
Jak długie są kroniki myrtany? Ponoć najlepsza modyfikacja gothica, ale nie chce przeżywać drugiego returninga.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert-kuzba ja bym to raczej nazwał oddzielną grą w świecie gothica na silniku dwójki, nie skończyłem ale ludzie mówią że jednorazowo grubo powyżej 20h plus dobra powtarzalność
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: To zależy od twojego zaangażowania w rozgrywkę. 50 godzin to szybkie przejście, 70-80 godzin normalne, a 500 godzin w moim stylu testowania wszystkiego. :D
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Ja właśnie skończyłem kroniki i nie zrobiłem wszystkiego co się tylko dało i niektóre wątki po prostu olałem bo byłem już zmęczony a mimo tego nabiłem ponad 100 godzin. Ten mod wydał mi się dłuższy niż Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka.
  • Odpowiedz
B--ń jedno czy dwuręczna?


@robert-kuzba: Jednoręka i zręczność jest ciekawym połączeniem w Kornikach. Pamiętaj też o zasięgu różnych broni i skalowaniu ich obrażeń! :))
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Mi pierwsze przejście Kronik zajęło 290 godzin :D Ale robiłem totalnie wszystko co było możliwe, wszystkie questy, dokładna eksploracja mapy, słuchanie dialogów, czytanie ksiąg itd. Za drugim razem skończyłem Kroniki w 160 godzin i też robiłem wszystko, ale już nie czytałem ksiąg i trochę skipowałem dialogi. Jeśli chcesz grać tak, żeby poznać tę grę od A do Z to nastaw się raczej na długą rozgrywkę :)
B--ń 1h jest
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: mi zajęło 100 godzin przejście kronik ale to bez wspomagaczy przyśpieszania czasu i quick loota na premierę i nie zrobiłem wszystkich questów nawet pobocznych polecam zagrać magiem dla utrudnienia szukając ksiąg do kręgów ale ogólnie mag jest OP
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Tak, skaluje się z siłą, ale bronie pod zręczność są mocne, no i dodatkowo masz łuk. Tak jak napisałem, jest to ciekawy build, a nie op. Poza tym zawsze możesz dać kilka punktów w siłę, nikt tego nie sprawdza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Tak, wszystkie miecze skalują się z siłą, ale w grze jest tyle bonusów, że i tak tej siły nabijesz dużo. Zresztą z innymi statystykami jest podobnie, bo w grze jest mnóstwo mikstur, ksiąg i potraw podbijających wszystkie możliwe statystyki.
Polecam ogólnie builda 1h na zręczność, a później przestawianie się na magię, bo taka postać w późniejszych rozdziałach jest nie do zajechania, a jak dobrze nią pokierujesz to i w
  • Odpowiedz