Wpis z mikrobloga

Ktoś chce zobaczyć co piszą ukraińcy na ich kanałach gdy pojawia się polski wątek? z ciekawosci obserwuje ich kanały i co widzę w ostatnim czasie to niepokojące informacje, mimo takiej pomocy jakiej otrzymali w komentarzach czesto mozna zobaczyc plucie na nas, zrobiłem screeny wiadomości z kanału NEXTA z tłumaczeniem pod wątkiem o oferowaniu pomocy w odbudowie Lwowa. W skrócie już prawie nas obwiniają za to że rakiety ich b--------ą a nie są przez nas zestrzelone.

#ukraina #rosja #wojna
niko444 - Ktoś chce zobaczyć co piszą ukraińcy na ich kanałach gdy pojawia się polski...

źródło: 0

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niko444: To pewnie te wyimaginowane mityczne ruskie onuce o których fajnoyełopy tyle mówią. Niema możliwości, aby nasi bracia Ukraińcy mówili o nas takie niemiłe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 311
@niko444: zawsze jak widzę tego typu komentarze to myślę, co by pisali Polacy gdyby byli na ich miejscu gdyby to Niemcy mieli możliwość zestrzeliwania rakiet które lecą np. na Wrocław i wtedy wcale mnie nie dziwi ta frustracja.
  • Odpowiedz
  • 17
@zawek: mozliwe ja tylko pokazuje fakty, niektorzy ludzie musza przelknąć pigułkę i odkryć że życie to nie bajka i się moga rozczarować bo powinni zejsc na ziemie, tak jak komentarz wyzej jakas osoba pisze ze to pewnie nie ukraincy xddd
  • Odpowiedz
@niko444: Rozgoryczenie zrozumiałe.

Analogia:
Wrzesień 1939. Niemieckie H-111 właśnie zbombardowały Warszawę. 30 ofiar śmiertelnych.

Wielka Brytania wydaje oświadczenie, że to niedopuszczalne i
  • Odpowiedz
@polak-p: utkaj jape ukraińcu. Nie jesteśmy waszymi sojusznikami, a pomagamy wam i tak już bezinteresownie więc jeszcze wasze komentarze pokazują tymbardziej że nie różnicie się niczym od ruskich. Tak samo jak ruska swolycz walicie rakietami po cywilach, tak samo mordujecie jeńców wojennych i tak samo kłamiecie na temat Polaków w mediach. + Skasuj konto zielonko ukraińska.
  • Odpowiedz
  • 15
@zawek

zawsze jak widzę tego typu komentarze to myślę, co by pisali Polacy gdyby byli na ich miejscu gdyby to Niemcy mieli możliwość zestrzeliwania rakiet które lecą np. na Wrocław i wtedy wcale mnie nie dziwi ta frustracja.


Albo gdyby Ukraińcy mieli zestrzelić ruskie obiekty wlatujące w Polską przestrzeń powietrzną z ich terytorium ale tego nie robili
  • Odpowiedz