Wpis z mikrobloga

"bardzo dużo młodych czeka na projekt kredyt 0%" k---a donald my czekamy aż w-----------e ten projekt do śmietnika. W dupę sobie wsadźcie takie projekty nikt na to nie czeka poza deweloperami. Jak to przejdzie rzucam pracę i idę do polityki z hasłem żadnych projektów kredytowych #nieruchomosci #polityka
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jegertilbake za 1,2mln PLN na moim zadupiu masz ponad 100m2 domu, z siłownią, pokojem gier, podwórkiem, pełnym wyposażeniem w środku i na zewnątrz, garażem. Czy w dużym mieście kupiłby za te pieniądze taki standard? Nigdy. Czy dla osoby pracującej 50% zdalnie, a 50% może równie dobrze wykonywać swoje usługi lokalsom, jest to dobra opcja? Ideał.
  • Odpowiedz
@pawel694
Żeby np nie trzeba było z---------c z dzieciakiem autem do jakiegoś lepszego liceum przez 4 lata? Żeby mieć jakiś sensowny szpital albo w ogóle lekarza w sensownej odległości? Żeby móc podjechać jakimkolwiek autobusem do restauracji, baru czy na siłownię bez 4 przesiadek? Żeby cotygodniowy wypad na większe zakupy nie był wyprawą na drugi koniec świata?
Ja nikomu nie bronię dojeżdżać 100 km do Castoramy, bo akurat potrzebujesz jakiegos klucza albo
  • Odpowiedz
@pawel694:
Wiadomo - czekanie 40 minut na karetke na wypizdzichowie dolnym to po prostu wymysly wielkomiejskich paniczow. Twardzi ludzie ze wsi po prostu umieraja i sie nie wyglupiaja nawet. Tak samo im smierdzi internet swiatlowodowy albo np. kanalizacja - po co to synek? Jest neostrada, a sasiad hoduje golebie to mozna przy okazji list wyslac, jest szambo, można tak zyc.
  • Odpowiedz
@Flypho Oj chyba dawno poza miasto nie wyjeżdżałeś, u mnie w okolicznych wioskach nie dość, że internet po światłowodzie, to i do szamba nie trzeba srać, a karetka w najbliższym powiatowym. Ba, idę o zakład, że 70km do wojewódzkiego pokonam szybciej niż przejechać przez to miasto w godzinach szczytu
  • Odpowiedz
@pawel694:
Moja rodzina pochodzi z wlasnie takiej zabitej dechami wiochy gdzie psy dupami szczekaja xD, wiec nie musze sluchac niczyich wysrywow na ten temat, bo spedzilem na takiej wsi pol dziecinstwa i dobrze wiem jak jest.
Srac do szamba trzeba, bo kanalizacji zwyczajnie nie ma xD. Kto ci k---a w wiosce 70 km od powiatowego zalozy swiatlowod? Pokaz mi taka wioske.
  • Odpowiedz
@pawel694:
Nie wiem czemu zasluzenie (jak na to mozna zasluzyc?), ale dziekuje. Mamy szybki internet, mamy karetki, nie musimy co miesiac wypompowywac szamba. Slowem - luksusy.
  • Odpowiedz
@pawel694
W 10 minut do liceum nie dojedziesz nawet w mieście xD. No chyba że z samego centrum, to może. 15 km autobusem z wiochy, to będzie dobre 40-50 minut z co najmniej jedną przesiadką. Pod warunkiem oczywiście że masz autobusy, bo na takim zadupiu 70 km od powiatowego to ostatnie pksy zlikwidowali lata temu xD. Pozostały tylko obsrane przez wiejskie psy betonowe przystanki.
  • Odpowiedz