Wpis z mikrobloga

"bardzo dużo młodych czeka na projekt kredyt 0%" k---a donald my czekamy aż w-----------e ten projekt do śmietnika. W dupę sobie wsadźcie takie projekty nikt na to nie czeka poza deweloperami. Jak to przejdzie rzucam pracę i idę do polityki z hasłem żadnych projektów kredytowych #nieruchomosci #polityka
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Togira_Ikonoka:
Patrz, śmiał się ze mnie chłop, że kanalizacji na wypizdrowie 70km od powiatowego nie ma xD, a ten dom, który wysłałeś też ma szambo.
Słabo widzę wykończenie tego do 800k szczerze mówiąc, no ale naciągając - może być.
  • Odpowiedz
@Flypho: O tę kanalizację w gminie wojna jest xD To jest przykład oczywiście,możliwe że znajdziesz tak jak w sąsiedniej miejscowości - z kanalizacją . Inna sprawa że ceny powaliło,wartość na operacie przy kupnie(maj 2023) przy WYKOŃCZONYM domu to 540k, drugi operat przy refinansie w sierpniu to 764k a wszystkiego nie wykończyłem jeszcze. Jest on realny bazuje na cenach transakcyjnych w okolicy. Idzie wykończyć w dobrych pieniądzach,to nie warszawa by ceny
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Teraz działka 1000m2 z mediami tyle kosztuje, 800k dlatego ma być p---a ma być zaciskanie pasa, ma być posypanie głowy popiołem, ma być wyjaśnianie pisu, a nie znowu jakieś bzdurne rozdawnictwo. Bo jak nie to budżet w--------i i zacznie się podnoszenie podatków, bo z pustego to nawet Salomon. Ale nie k---a już Zjeb Tusk założył na zaśke że będzie 5% wzrostu gospodarczego w 2025r. k---a z czego? Ano z
  • Odpowiedz
  • 1
@matt-brjnm domy na wsi 100m² + garaż ocieplone z kotłem gazowym od 400k stoją i nie są to stare budynki tylko tak 10-15lat max dobrym stanie. Jestem z okolicy gdzie powstaje wiele osiedli małych domków i to co devi chcą za nie to xD w porównaniu do wtórnego.
  • Odpowiedz
A moja koleżanka wybudowała za milion złotych 3 domy pod Rzymem.


@Flypho: Problem jest tylko taki, ze jestes wykopowym buldupiarzem i farmazoniarzem, a ja mam stycznosc z ludzmi, ktorzy buduja swoje domy. Pokazujesz to swoim abstrakcyjnym przykladem reprezentujacym nierucha za 800k. Obecnie wiele dużych miast ma dobrze skomunikowane peryferia krajówkami oraz ekspresówkami, stąd wiele osób w Warszawie nie wynosi do Piaseczna, a kawałek dalej i nadal mają szybki dojazd, a
  • Odpowiedz
@XpedobearX:
Boldupiarzem - nie zaprzecze, bo mnie bolą te ceny. Farmazoniarzem? Mam juz jedna nieruchomosc - ogromne jak na wspolczesne standardy mieszkanie i chcialem zrobic upgrade do domu, wiec dobrze wiem ile to kosztuje. Wiem tez ile kosztuje wykonczenie wnetrza w ludzkim standardzie bo przez to sam przechodzilem, więc anegdotki o kolezankach nie robia na mnie żadnego wrażenia.
  • Odpowiedz