Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do gniazdowników: na co wy wydajecie tyle siana? Przecież nie mając żadnego najmu ani kredytów, mieszkając ze starymi gdzie wszystko po kosztach wy macie zarobki przewyższające potrzeby. Obstawiam, że raczej nikt nie planuje zakładać rodziny skoro sytuacja tak przymusiła i żadnych dzieci się nie spodziewa.

#przegryw #zycie #zarobki #pieniadze #mieszkanie #wynajem #dom #nieruchomosci


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Od półtora jestem gniazdownikiem. Powodem były oszczędności w celu zakupienia/wykończenia mieszkania.

Co prawda na ten cel odkładałem intensywnie łącznie 5 lat, ale powrót do rodzinnego domu pozwolił mi więcej zaoszczędzić i postawić kropkę nad i.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mi kiedyś pani w szkole powiedziała jak zapytałem: czemu Ania ma 20 pkt i ma 4-, a ja 3+ i też 20 pkt, powiedziała: nie interesuję się, bo kociej mordy dostaniesz;) Sorki, ale na takie pytanie, obojętnie kto pyta? i kto odpowiada?, taka odpowiedź pasuję jak ulał. Ja tam nie zastanawiam się czemu wódz Jarek z 40 lat przy korycie nie ma w sumie nic lub co robi z
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
niezawodny-mentor-88: Z minimalnej krajowej to się nawet u rodziców nie odłoży. A to trzeba sobie kupić jakieś ciuchy raz na jakiś czas, a co jakiś czas usługi typu: dentysta, kosmetyczka, fryzjer, weterynarz sporo kosztują, w dodatku kosmetyki, jakieś żarcie, transport, czasem do rachunków trzeba dorzucić, czasem jakieś rodzinne święta i też trzeba coś w kopertę dać. Rozchodzą się te pieniądze szybko, rocznie to udaje się może z 10 tysięcy zaoszczędzić.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na bieżące potrzeby, no mnie sytuacja do tego przymusiła, zostałem by pomóc matce bo sama sobie nie poradzi, no i sam nie wiedziałem w którą stronę pójść z życiem to wyjazd do miasta na wynajem nie wydawał mi się lepszą opcją. ja wydaje obecnie na swój rozwój i a to co zostanie to poprostu idzie na kupkę
  • Odpowiedz