Wpis z mikrobloga

  • 4
@TS_X9: Mordo. Aborcja do 9 miesiąca ciąży dzięki dziurze w ustawie? Nie dziękuje.
Zmiane kwoty wolnej od podatku tez mieli i co? na BK0% mają hajs i przepychają jakby od tego zależało ich życie, a na kwote nima.
Mieli też czas żeby wrzucić Tokarczuk na liste lektur i ogarnąć sobie tytuły MINISTR xD
Plują nam w twarz.
  • Odpowiedz
Czy ty wlasnie napisales, ze PO to prawica? xDDDDDDD


@vladi_putin: I szybko wylazł konfiarz z worka

No nie spodziewałem się po tobie, że miałbyś jakiekolwiek pojęcie o polityce po tym, co wypisujesz xd Ale oczywiście, to nie była prawdziwa prawica. Następnym razem się uda broo, just obniż podatki.

Ale serio, tak jakbyś na chwilę chciał przestać pajacować i się zastanowić - co takiego lewicowego zrobiła PO? To wręcz modelowa neoliberalna
  • Odpowiedz
  • 1
@wstanczyk:

Oj byczq...

"W drugiej dekadzie XXI wieku PO stała się partią popieraną w dominującym stopniu przez elektorat centrowy i lewicowy, zaś przez prawicowy w niewielkim stopniu"
  • Odpowiedz
@vladi_putin: KO jest tak prawicowe, że przed wyborami do PE kandydat lewicy przeszedł sobie bez spiny do KO, bo miał zapewnione lepsze miejsce na liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vladi_putin: Ja zadałem ci pytanie, co oni takiego lewicowego zrobili będąc u władzy, a nie co ci się wydaje, kto na nich głosuje. To jak, wymyślisz coś? Czy już się zgubiłeś, że w sumie nie wiesz, dlatego fikoly trzaskasz? No zdradź się w końcu, co jest tym fundamentem prawicowości dla ciebie.

Bo takim tropem idąc, to możemy porozmawiać o to, kto głosuje na Konfederacje i jakie ma poglądy ( ͡
  • Odpowiedz
@wstanczyk: zwiększanie socjalu, projekty ustaw pro-aborcyjnych, zapowiedź zrobienia furtki dla aborcji do 9 miesiąca, wprowadzanie progresywnego języka, wciskanie posłów lewicowych takich jak Nowacka, Joński, Zielińska na wysokie stanowiska. To tak na szybko
Może to mało, ale to już nie moja wina, że to leniwa lewica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vladi_putin: Ok, widzę dalej będziesz udawał, że nie rozumiesz. No to pajacuj

zwiększanie socjalu, projekty ustaw pro-aborcyjnych, zapowiedź zrobienia furtki dla aborcji do 9 miesiąca, wprowadzanie progresywnego języka


@zobq: No to która partia w Polsce sprzeciwia się temu 500/800+? Jeśli chodzi o resztę, to sama światopoglądówka, w której liberałowie udzielają się nie mniej, a często bardziej, niż lewica.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: przecież liberałowie i lewica (szczególnie ta kawiorowa) stoją bliżej siebie niż narodowcy i wolnościowcy w konfederacji
  • Odpowiedz
przecież liberałowie i lewica (szczególnie ta kawiorowa)


@zobq: Wyłącznie ta kawiorowa. Tej lewicy gospodarczej, to nieraz bliżej do narodowców, niż liberałów.
  • Odpowiedz