Wpis z mikrobloga

siusiaczek zapewne odwrotnie proporcjonalny do wielkości auta. Swoją drogą co trzeba mieć w bani, żeby kupić takie auto do jazdy po mieście typu Kraków?


@taxi_driver92: Śmiem twierdzić, że to akurat czy się ogólnie całej polski nie tylko i wyłącznie Krakowa, polskie drogi, parkingi, osiedla itp nie są przystosowane zwyczajnie do takich aut tak samo jak do coraz większych europejskich. Najlepsze jest to, że wiele osób twierdzi, że jeśli to krytykujesz
  • Odpowiedz
@zexan: uważam ze bardzo dobrze zaparkował. Auto jest bardzo długie i organizacja ruchu /parkowania w tym miejscu wymusza ze albo zablokuje pas jezdi i wsztrzyma ruch albo zablokuje pas dla pieszych. Wybrał to drugie moim słusznie. Pytanie bardziej do ustawodawcy dlaczego pozwala na rejestrtacje takich aut skoro infrasktruktura nie jest zaprojektowane pod taki gabaryt.
  • Odpowiedz
pewnie tak, bo wymogiem SCT jest, aby nie zanieczyszczał powietrza, a nie to żeby mieścił się na miejscu parkingowym czy miał mały silnik.


@PieknyWojciechPostrachDziewic: Te przysłowiowe Cinquecento będzie emitowało mniej CO2, a z LPG mniej NO i innych związków. Dodatkowo większa waga tego pickupa (a zwłaszcza elektryka) będzie powodowała większe zapylenie przy hamowaniu. Więc nie wiem gdzie jest logika SCT w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@zexan: Coraz więcej wielkich pickupów się widzi u nas. Chyba była jakaś dostawa gruzów z USA. Obowiązkowy salvage tittle, tyle że u nas można rejestrować jakby nigdy nic.
  • Odpowiedz
po mieście typu Kraków?


@taxi_driver92: *państwie typu Polska, gdzie nie masz infrastruktury na te czołgi. Większy SUV z USA nie mieści się w jednym miejscu parkingowym a taki pickup to tylko katorga.
  • Odpowiedz
uważam ze bardzo dobrze zaparkował. Auto jest bardzo długie i organizacja ruchu /parkowania w tym miejscu wymusza ze albo zablokuje pas jezdi i wsztrzyma ruch albo zablokuje pas dla pieszych. Wybrał to drugie moim słusznie. Pytanie bardziej do ustawodawcy dlaczego pozwala na rejestrtacje takich aut skoro infrasktruktura nie jest zaprojektowane pod taki gabaryt.


@tony728:
Gdyby ludzie srali tak, jak parkują:
- Sram na chodniku, bo miasto nie zapewniło szaletów
- No musiałem nasrać na tym trawniku, bo do szaletu jest daleko, przecież nie będę chodził
  • Odpowiedz
Gdyby ludzie srali tak, jak parkują:

- Sram na chodniku, bo miasto nie zapewniło szaletów

- No musiałem nasrać na tym trawniku, bo do szaletu jest daleko, przecież nie będę chodził taki kawał

- Nie będę srać w szalecie, bo trzeba za nie płacić, a ja już płacę podatki, kiedy kupuję papier toaletowy

- Wiem, że tu nie wolno srać, ale tylko szybko małego klocka postawię

- Od 20 lat wszyscy tu srają. Co, nagle przeszkadza?
  • Odpowiedz
@taxi_driver92: Nigdy nie zrozumiem tych komentarzy typu im większe auto tym mniejszy siusiak. Niektórzy najzwyczajniej w świecie pasjonują się amerykańską motoryzacją i nie ma to żadnego związku z ich przyrodzeniem. Co do parkowania widocznego na załączonym obrazku to po prostu burak i tyle.
  • Odpowiedz
@shiverr no i właśnie udowodniłeś jak c-----e są twoje argumenty. Ciebie to w-----a, innych to w-----a, ale będziesz jeździł takim gównem po mieście i parkował w centrum, no k---a z czym do ludzi XD
  • Odpowiedz