Wpis z mikrobloga

@Ogau oplywowosc ma znaczenie w trasie, przy wiekszych predkosciach. w miescie jest pomijalna, waga ma znaczenie przy spalaniu, ale spalanie to tez nie jedyna rzecz ktora ma znaczenie w przemieszczaniu sie.
  • Odpowiedz
Swoją drogą co trzeba mieć w bani, żeby kupić takie auto do jazdy po mieście typu Kraków?


@taxi_driver92: najprawdopodobniej niewiele ¯\(ツ)/¯

zresztą tak samo jak i ci, którzy kupują samochody o comy 200KM+ i prędkości maksymalnej 240km/h, aby nimi jeździć po naszych drogach.
  • Odpowiedz
Swoją drogą co trzeba mieć w bani, żeby kupić takie auto do jazdy po mieście typu Kraków?


@taxi_driver92: Abstrahując od zupełnie skandalicznego sposobu parkowania, nikt nie kupuje osobnego auta do jazdy po trasie i osobnego do jazdy po mieście. To tak, jakbym ja spotykając na autostradzie jakieś Clio albo Fabię komentował "co trzeba mieć w bani, żeby kupować taki gównopierdek do jazdy po autostradzie typu A4?".
Auto służy do
  • Odpowiedz
@lentilek: A kiedy ty ostatnio X3 widziałeś na drodze? Bo u mnie jak jeżdżą to głównie X4 - X5, o Audi Q6 nie wspomnę. Polacy wyznają się zasadę postaw się a zastaw się, więc raczej małych (mniejszych) SUV-ów nie widuję ¯\(ツ)/¯ Szczególnie tych starszych X5 panoszy się u mnie od z-------a, bo są tanie jak barszcz a dają poczucie "premium" XD
  • Odpowiedz
spalanie to tez nie jedyna rzecz ktora ma znaczenie w przemieszczaniu sie.


@wiewior_s: co innego jest ważne w mieście? Im mniejszy rozmiar, tym lepiej. Im mniejsze spalanie, tym lepiej. Co właściwie chcesz udowodnić?
  • Odpowiedz
@shiverr to nie jest problem mieszkancow miasta, ze c--j co jezdzi takim hipopotamem chce czasem stanac gdzies w miescie. Jak dla mnie to mozesz zostawiac te auto u siebie na wiosce i jesli juz musisz wjechac do miasta to se kup bilet na pks
  • Odpowiedz
@zexan: czy tylko ja tak mam, że widząc te wymalowane białe linie mam wrażenie, że on dobrze stoi, a ten zielnik to pozostałość przed wyznaczeniem miejsca?
  • Odpowiedz
@Ogau zwrotnosc, widocznosc z miejsca kierowcy, pakownosc na jakies zakupy, zdolnosc pokonywania kraweznikow czy co wiekszych progow zwalniajacych tez.
Udowodnic chce to ze SUVy pomimo tego ze nie sa idealne do wszelkich zastosowan nadaja sie do wszelkich codziennych zastosowan, dlatego tez sa czesto przez ludzi wybierane).
Osobiscie do miasta SUVa nie biorę teraz, bo mam do tego lepsze auto, ale jak mialem nieco gorsza sytuacje finansowa i tylko jedno auto to
  • Odpowiedz
kto te linie malował? Czemu nie mogli po ludzku wyłączyć część gdzie jest zieleń z parkowania?


@Argonzz: A czy wtedy nie musieliby przypadkiem stawiać znaku (początek albo koniec parkingu, odpowiednio) przy każdym z tych kawałków zieleni?
W zimie linie mogą być niewidoczne, więc stanowią one tylko znak pomocniczy dla znaków pionowych - więc w miejscu, gdzie masz kawałek zieleni (i linia wg twojej propozycji schodziłaby do krawężnika) musiałbyś mieć też
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: Nowych X3 chyba najwięcej widzę, więc rzuciłem na porównanie. X5 jest wielkości tradycyjnej 5. A nawet zwykła 5 w sedanie jest minimalnie dłuższa od X5. Tak jak mówiłem, auta rosną ale to wszystkie modele nie tylko suvy. Suvy są jedynie wyższe przez co optycznie wydają się dłuższe czy szersze.
  • Odpowiedz