Wpis z mikrobloga

Na podstawie dzisiejszej wypowiedzi Ministra Jemnioma na temat tego, że single nie mogli korzystać z BK2% napisałem pismo do MRIT z prośbą o udzielenie informacji publicznej i wskazanie konkretnych zapisów w ustawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głupio by było gdyby wyszło, że minister nie ma pojęcia o czym mówi. Zachęcam was również do wysyłania wniosków, jeżeli chcecie dam wam gotowy wzór.

#nieruchomosci #polityka
Kolanka - Na podstawie dzisiejszej wypowiedzi Ministra Jemnioma na temat tego, że sin...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolanka: o patrzczcze jaki goj, klawiatura ma i pise piszmo, a warangoju bezduszny, nam ten geld jest potrzebne! Muszysz to zrozumiecz, że prawo jest dla goyim, a egzekwowanie prawo dla Yehudim.
  • Odpowiedz
  • 4
@Czekolatka: lepiej żeby się 3 razy zastanowili niż perfidnie kłamali w żywe oczy. A najlepiej gdyby dobrze wykonywali swoją robotę i mieli poparcie swoich działań w badaniach.
  • Odpowiedz
wypowiedzi Ministra Jemnioma na temat tego, że single nie mogli korzystać z BK2%


@Kolanka: Wołaj!
Szczególnie że... jestem tym singlem ;)

Jestem kompletnie przeciw BK0/2%, ale skoro mogłem zostać beneficjentem polityki PIS, to zostałem...
  • Odpowiedz
@Kolanka: liczę na odpowiedź zawierającą link do ustawy z informacją, że cała jest jawna i proszę sobie przeczytać, a instytucja żądania dostępu do informacji publicznej nie jest darmową poradą prawną, ani nie służy do jego interpretacji.
  • Odpowiedz
@Kolanka: no i nic dziwnego, już potem widzę te pytania że ktoś żąda dostępu do informacji jak rozliczyć pit, albo na podstawie jakiego artykułu ma żądać rozwodu jak żona go zdradziła xD
  • Odpowiedz