Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: on wszystko konsultuje z prawnikiem, nawet cytował wczoraj pełne zdania od niego. Wiec na pewno mógł to powiedzieć. No ale ciekawe, że kolejny twój wpis mówiący, że sylwek źle zrobił. Już wiem czemu jesteś opisany jako pies boxdela XD
  • Odpowiedz
@takjestembordo: zwyrol to mały, mściwy impotent a grubas to mitoman i debil. Dalej sobie myślcie co tam chcecie ale z tego wynika tylko jedno: jesteście zapatrzeni w swojego sylwka jak w jakiś święty obrazek. Kto tutaj jest większym psem? xd A nie sorry, wy to watacha więc wilki xd
  • Odpowiedz
@takjestembordo: ok jak będzie ci lepiej to możesz sobie myśleć, że mi za to płacą. I teraz patrz: ja już zarobiłem 2k dzisiaj na gaszeniu pożaru baxtona a ty mi odpisujesz za free i tracisz czas na bronienie swojego ukochanego sylwka xd
  • Odpowiedz
@takjestembordo: A to ja nie wiem jak tobie płacą. Ale czy ty czasem nie pisałeś, że ci nikt nie płaci? bo jeśli tak to skąd wiesz jakie są stawki?
Ja nie jestem psem, potrafię używać dobrych argumentów i nie jedną osobę już przekonałem dlatego ja mam ekstra stawki od bombla. Płaci mi w USDC na eth.
  • Odpowiedz