Wpis z mikrobloga

To już miesiąc od kiedy przeglądam non-stop ogłoszenia na otmoto. Trzy filtry: automat, max 50k, mazowieckie.
Obejrzałem nawet kilka (złomy) i stawiam werdykt.
Nie da się kupić porządnego samochodu do 50k!
Za jakieś volva z przebiegami 350 tys km, ludzie wołają po 40k. Przecież to patologia cenowa.
Czy mam zwiększyć filtr o 20% bo ludzie wystawiają auto za 60k szukając jelenia, ale jak będzie klient to i za 50k sprzedadzą?

#motoryzacja #samochody
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Równie dobrze mógłbym stwierdzić, że liczą tylko auta autonomiczne, bo kierowanie, patrzenie i obserwowanie drogi to przeżytek.


@prawilnik: nie, bo w autonomicznych też musisz robić te rzeczy. Może dopiero w przyszłości nie będą wymagane aby bezpiecznie jechać.
  • Odpowiedz
  • 0
@MeksykEuropy odniosłem podobne wrażenie. Za 50k nie kupisz sensownego auta z automatem, dlatego ja pakuje kasę w naprawy swojego gruza i odkładam na nówkę.

@Cztero0404

300 tys przebiegu to jest normalny przebieg w używanym aucie, ale rozumiem tu jest polska tutaj wszystko musi mieć poniżej 180 a po ustawie o licznikach max 250 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Właśnie rozjeżdżam trzecie auto które przekroczyło 200k i magicznie
  • Odpowiedz
jakieś volva z przebiegami 350 tys km


@MeksykEuropy: to świadczy tylko o twoim braku wiedzy nt tej konkretnej marki + jesteś w grupie najgorszych klientów.
Masz mały budżet (wystarczający na nastoletnie auto segmentu C/D w ok stanie), a oczekujesz auta niemal z salonu.
Skoro samochód ma te 300+ tysięcy to tylko się cieszyć, bo prawdopodobnie nie będziesz musiał w nim zmieniać rozrządu, turbo, wtryskiwaczy czy innych rzeczy, które zwykle padają
  • Odpowiedz