Wpis z mikrobloga

To już miesiąc od kiedy przeglądam non-stop ogłoszenia na otmoto. Trzy filtry: automat, max 50k, mazowieckie.
Obejrzałem nawet kilka (złomy) i stawiam werdykt.
Nie da się kupić porządnego samochodu do 50k!
Za jakieś volva z przebiegami 350 tys km, ludzie wołają po 40k. Przecież to patologia cenowa.
Czy mam zwiększyć filtr o 20% bo ludzie wystawiają auto za 60k szukając jelenia, ale jak będzie klient to i za 50k sprzedadzą?

#motoryzacja #samochody
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro musisz tam jeździć, a nie chcesz to znaczy, że jednak musisz przeboleć.


@Kreskowka: Stary, ale ja nigdzie nie powiedziałem, że nie chcę nigdzie nie powiedziałem, że muszę. Po prostu jak mam gwarancję to nie będę cyrku robił a zarobki pozwalają. Co innego wiesz jakby ktoś mi kazał do aso jeździć w 2017 roku jak kie ceed miałem prawie 10 letnią
  • Odpowiedz
Stary, ale ja nigdzie nie powiedziałem, że nie chcę nigdzie nie powiedziałem, że muszę.


@Cztero0404:

Ja na przykład muszę jeździć do aso bo mam gwarancję, c-klasa here


Faktycznie, nigdzie tak nie powiedziałeś ale to napisałeś :)
  • Odpowiedz
@MeksykEuropy: 300 tys przebiegu to jest normalny przebieg w używanym aucie, ale rozumiem tu jest polska tutaj wszystko musi mieć poniżej 180 a po ustawie o licznikach max 250 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cztero0404 bez przesady z tym przebiegiem. 300k to mocno wyeksploatowane samochody, a jeśli są nowe, to zapewne latały w firmach pod jakimiś przedstawicielami handlowymi czy innymi asami autostrad.

Ja robię rocznie 8-10k
  • Odpowiedz
Nie mordo, źle zrozumiałeś to nie był płacz to moja fanaberia.


@Cztero0404: Szkoda, że zamiast wypocząć np na Malediwach to wolisz ładować w serwisy, ale co kto woli ;) Ja wolę coś przeżyć za wydaną kasę.
  • Odpowiedz
Szkoda, że zamiast wypocząć np na Malediwach to wolisz ładować w serwisy, ale co kto woli ;) Ja wolę coś przeżyć za wydaną kasę.


@Kreskowka: Dlaczego niby? Jakby wiesz ja mam bmw serii3 i mercedesa c-klasy powiedzmy, że w ten sposób spełniam marzenia z dzieciństwa bo oglądałem Cobra 11 Oddział Specjalny a siana mimo tego i tak ni nie brakuje. Ja wolę Hawaje jak już a moja narzeczona jest z
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Nie no na Malediwach to ja byłem 10 lat temu i dlatego Ci polecam. Rok temu byłem na Bahamach, bo Hawaje to też takie przereklamowane troche. Też byłem.
Jeśli kebab i ćwiartka to jest dla Ciebie wypoczynek to mam wątpliwości co do tych nawet Hawajów ;) Pozdro mordeczko i nie upij się za mocno :D
  • Odpowiedz
Też byłem.

Jeśli kebab i ćwiartka to jest dla Ciebie wypoczynek to mam wątpliwości co do tych nawet Hawajów ;) Pozdro mordeczko i nie upij się za mocno :D


@Kreskowka: Pozdro, ale wiesz to raczej nawiązanie do starych czasów. Lublin godzina 4-5 rano kupujesz świeżego cebularza na b-o-m-b-ie z wózka. Jakby wiesz moje życie to trochę świat przygód z Hugo
  • Odpowiedz
@MeksykEuropy: teraz z ciekawości patrzę i nawet do 25k się da znaleźć, a co dopiero do 50 xD
wymagania to chyba z kosmosu masz

Ja właśnie zapłaciłem za wymianę oleju w skuterze w ASO dokładnie 700 PLN xd

wymieniać olej w skuterze w ASO XD widzę, że ładnie nam się pan tutaj przedstawił
  • Odpowiedz