Wpis z mikrobloga

@bellacavem: Nie wiem jak Didżej Kosnau, ale Ty i Mariuszek Nieboży po jednych piniądzach jesteście, ta sama szajka. Nawet Twoje wypociny czyta u siebie na kanaliku. No, zaprzecz! Zaprzeczysz?
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: nie wiem jak bellacavem, ale ty ze slawkiem po jednych bokserkach jesteście, ta sama torebka strunowa. Nawet w sądzie był zalogowany na wykop na twoje konto. No, zaprzecz! Zaprzeczysz?
  • Odpowiedz
  • 2
@CzikaKiri: A zaczerlany band czyta i screenuje Twoje. Pisałem już kiedyś Tobie. Ja to Ty, Ty to ja. Obaj jesteśmy żałosnymi przegrywami. Ja zdaję sobie z tego sprawę ,Ty - nie. I zgrywasz tu wielką wyrocznię , eksperta a wszyscy gardzą tutaj Tobą i drwią z Ciebie. A przy okazji- gdzie kolejne odcinki serialu o redaktorze Storchu? Odpuściłeś już? sraweczka Storch poskładał w sądzie i przestałeś szczekać, wystraszyłeś się?
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: srikuś. Szczekasz znowu i szczekasz. Po co?
Sąd cie wyjaśnił. Tu cie wyjaśnili. Jesteś petem. Ludzie sie z ciebie śmieją. Sprawia ci to przyjemność?
Co masz zdiagnozowane?
  • Odpowiedz
@bellacavem: "Przyjaciele" się skonczyli, ponieważ skończyły się tematyczne screeny. Jak wróci Bogutek z bana, to wymyśli się nowy serial, bo zostało z 30 choroszczańskich screenów z jego odklejkami na tematy różne.

Storch poskładał Dławka powiadasz? Chyba Dławek sam siebie... po raz drugi. A Bugiego Czika poskładał na tagu 2 razy.

Pogarda i drwina powiadasz? Uwagi żulika spod sklepu też bierzesz na poważnie? Średnie IQ na tagu to pewnie 80, jak
  • Odpowiedz
@dyzmund: Ale co Ty Dyzmuś możesz poza wyzwiskami dla Cziki? Czika od 2 miesięcy Cię szturcha zaostrzonym patyczkiem, a Ty nerwujesz się i latasz w FURII po ścianach klatki. Jak sobie za bardzo pofolgujesz z wulgaryzmami, to Czika Cię wymazuje. XD I tak w kółko...

Czika figlarz asz asz! Loca, loca!
  • Odpowiedz