Wpis z mikrobloga

#bojowkawindowsphone #android #iphone

Mirki staje przed jednym z większych wyborów swojego życia chce kupić nowy telefon a aktualnie posiadam Lenovo A820. Czy nokia lumia 1020 jest naprawdę taka super ekstra hurr durr, czy iPhone 5s jest taki cool i swag i czy Samsung Galaxy S5 albo podobny jest lepszym wyborem.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maven13: co do iosa to jest duzo bardziej zamkniety od wp, wywala reklamy na caly ekran w dowolnym momencie wiec odpada, na dodatek duzo za maly ekranik, w ogole nie bralbym tego pod uwage chocby z powodu technologicznego zacofania o kilka lat.
  • Odpowiedz
@maven13: @krisip:

No chodzilo mi o to ze 5s ma malutki wyświetlacz. Bateria w l1020 daje dużo do zyczenia. Przykladowo 40 minut w aplikacji wykopu na lumi 1020 to stracone jakieś 10% baterii przy wlaczonych danych komórkowych. Na wifi jest znacznie lepiej.

Sam mam tez tablet note 10.1. Co prawda slaba rozdzielczość, a przekątną taka jak w nazwie, ale 11h przy włączonym wyświetlaczu to dla mnie nie problem
  • Odpowiedz
@desygnat: dla telefonow to typowe, kazdy zre baterie podobnie. Duzy ekran, elektronika taka sama jak w tablecie a miejsca na baterie juz nie wiele. W tabletach jest na baterie duzo wiecej miejsca wiec nawet jak wyswietlacz jest cztery razy wiekszy to i tak bateria moze byc osiem razy wieksza :)
  • Odpowiedz
@krisip: nic w nim przerażającego nie jest.a jak kręcisz film i dasz zooma to jesteś w szoku;p to samo przy fotkach. Te prawie 40 mega pixeli robi swoje. A zdjecia o 2 w nocy są nieprawdopodobne jak na telefon po mojej przesiadce z note 1 ;p
  • Odpowiedz
@krisip: mi tam u mnie bateria nie przeszkadza.trzyma podobnie co w s4 mini mojej dziewczyny. Z tym, ze jak nie korzystam z telefonu bateria przez kilka godzin stoi w miejscu gdzie u niej na andrucie przy tych samych ustawieniach ubywa i to znacznie;p
  • Odpowiedz
@krisip: jak mi sie note 1 miescil to i to wchodzi jak maselko;) martwiłbym sie o kolege z bojówki na "b" co ma 1520;p zresztą mam na stale zalozona nakladke do ladowania indukcyjnego i garbika prawie brak;p
  • Odpowiedz
@maven13: sam myslalem dawno temu nad 920 albo 925, a ze czesto robie fotki i filmuje, s nie zawsze mam lustrzankę ze sobą to padlo na l1020;p ale bez nakladki indukcyjnej bylaby dla mnie zbyt cieka ;p co kto lubi
  • Odpowiedz
@wiktors96: Ach sorry żyjesz w Polsce a januszebiznesu jeszcze cannot into mobile ads:) Ale sie naucza i tez będziesz ogladal niebawem reklamy pt "robimy dobrze każdemu... autu Pcim Dolny 15 Tel 888..." z cycata panią o wielkich... ustach w tle.
  • Odpowiedz