Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może to krzesło i może coś o nim powiedzieć?

Fotel Enjoy 2 BS Black

Wygląda jakby to był ergohuman bez osobnego wsparcia lędźwiowego, na które sporo osób narzeka że jest zbyt agresywne, no i osobiście jak sam miałem okazję posiedzieć to też chyba wolałbym go nie mieć. Z chęcią bym się do niego przymierzył ale niestety nie mogę go znaleźć nigdzie w #krakow.
Ogólnie wydaje się bardzo spoko ofertą, szczególnie że można by zaoszczędzić parę stówek i może nawet mieć lepszy komfort, tylko martwię się tym że nie ma dosłownie żadnych opinii o nim, ani na polskim ani na angielskim Internecie i zastanawiam się czy może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym lub chociaż jakieś uwagi które się nasuwają.

Wołam też @GROSPOL, może coś powiecie ciekawego na jego temat? Jak on się ma do Ergohumana 2 Elite/Basic?

#fotel #fotelbiurowy #ergohuman #krzeslobiurowe #homeoffice #programista15k #meble #pracazdalna #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakby to był ergohuman bez osobnego wsparcia lędźwiowego, na które sporo osób narzeka że jest zbyt agresywne, no i osobiście jak sam miałem okazję posiedzieć to też chyba wolałbym go nie mieć.


@arek0092: też byłem tak nastawiony do tego elementu, nawet wiedziałem że ergo jest "niewygodny jak się na nim źle siedzi" ale przy pracy siedzącej jest to wybawienie, od momentu zakupu ergo skończyły mi się dolegliwości związane z bólem
  • Odpowiedz
  • 0
@SystemFound: Może i racja że pewnie po coś to jest. A co do siatki to wydaje mi się że ten model Enjoy 2 wychodzi od tego samego chińskiego producenta co ergohuman więc zakładam że siatka na siedzisku jest taka sama i tutaj nie oszczędzili na tym, chociaż też nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy tak faktycznie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz