Aktywne Wpisy

Kaja_Kern +10
Nie, nie warto było iść ani na aa ani do psycholożki. Albo obleśne, niepotrzebne teksty, albo powtarzanie non stop wszystkiego co już słyszałam milion razy od siebie samej. Ja wiem jaki mam problem z piciem. Dwa razy w miesiącu kupuję flachę, idę do lasu i tyle mnie widzieli. Nikomu dupska nie daje, nie przeszkadzam. Chodzę i słucham muzy. Znam ludzi z gorszym problemem alkoholowym, ale oni nic z tym nie robią. Nie

Rubbik +357
Ten oto odpad ludzki - jacek w. pseudonim "wiśnia", były piłkarz m.in. Górnika Zabrze, Wisły Płock, Szczakowianki Jaworzno został dzisiaj aresztowany za udział w grupie przestępczej. Wystawiał gangusom zamożnych znajomych, którzy ich okradali. Planował napad na dom Roberta Lewandowskiego.
Ha tfu. Złodziejom ucinać ręce.
#mecz #pilkanozna
Ha tfu. Złodziejom ucinać ręce.
#mecz #pilkanozna
źródło: z29017187Q,Jacek-W-
Pobierz


DAWNO nie przeczytalem nic tak kompletnego nt rynku nieruchomosci - mimo ze to twitter poszatkowany na wpisy, to autor NAPRAWDE solidnie opisal co po co dlaczego, z tego mozna byloby zrobic z 20 DOBRYCH wykopow, a mozna to przeczytac nikte w 10 min ;)
POLECAM ;)
#nieruchomosci
Będzie główna z płomieniem
Ba, dopłaty do kredytów i szerzej finansjalizacja sektora jest im totalnie na rękę, bo rosnące ceny nieruchomości powodują wzrost wartości ich aktywów. W konsekwencji, “właściciele” mają tendencję do popierania ‘partii środka’ i polityki mieszkaniowej prowadzącej do wzrostu cen nieruchomości - empirycznie ten mechanizm jest nieźle zbadany
@jacos911
@Kolanka
a ty wiesz, ze te 70% to jest z danych NBP?.... pewnie nie wiesz, bo i skad mialbys wiedziec....
@wypopekX:
https://wykop.pl/link/7528305/mieszkaniowkowe-przesilenie-polityczna-awantura-o-budzetowe-srodki-na-programy
spoko, to jakis automat czy trzeba po murzynsku przeklejec jedne twit za drugim?
@del855: a ty wiesz, że to z danych za 2022r a mamy 2024 i były już zupełnie inne dane za 2023?
jak powszechnie wiadomo, im mniej dostepne mieszkania - tym wiecej w zakupach biedakow na potrzeby mieszkaniowe.... a nie stoj, na odwrot.... a nie czekaj... dobrze... im drozej tym w biurach deweloperow wiecej bezdomnych, zgadza sie :)