Wpis z mikrobloga

@ForTravelSayYes Nie rozumiem tych idiotycznych sporów. Co jest lepsze jak upał leje się z nieba jak w jakimś Kongo Bongo czy jak p----i, jest mokro i ciemno cały dzień. Wiadomo że jedno i drugie to lipa. Tylko wiosna i wczesna jesień.
  • Odpowiedz
Average Summer Fan do pracy nie chodzi


@Wink: chodzi, a w domu ma klimatyzację, jak mu za gorąco. No ja mam jeszcze jacuzzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bzdura, co zostało dawno obalone xd


@PodniebnyMurzyn: No nie do końca, po straceniu wielu kilogramów nadal bardziej lubię zimę niż lato, ale zmieniło się to że w lecie upał nie jest już tak wkurzający a w zimie szybciej zaczynam delikatnie marznąć.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Niedobry heheszki swoją drogą i może nie wyglądam dokładnie jak ten jegomosc po lewej ale zbliżenie i pracuje nad tym. I powiem Ci ze p------e szczerze to lato, nawet nie przyjemnie z piwnicy wyjść...
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: przegrywy neetujace przed kompem nie wychodzą z domu wiec im upał nie przeszkadza, pomyśl
upał przeszkadza wygrywom, którzy mają wiecej ambicji, niż płaszczenie d--y na kanapie przez cały dzien i chcieliby coś porobić na dworze
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn ta i cały pokój bez klimy rozgrzany taki że nie można na fotel usiąść. Właśnie przecież jak jest ciepło to można dużo rzeczy robić na zewnątrz, a zimą (szczególnie polska) to co robić? Chlapa, szaro i ponuro
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@PodniebnyMurzyn 'przegrywy neetujace przed kompem nie wychodzą z domu wiec im upał nie przeszkadza, pomyśl
upał przeszkadza wygrywom, którzy mają wiecej ambicji, niż płaszczenie d--y na kanapie przez cały dzien i chcieliby coś porobić na dworze'

I tutaj +1 Mordzia bo taka prawda. Ja też lubię się u siebie w piwnicy zabunkrowac ale jednak trzeba z niej wychodzić żeby życie ogarniać.
  • Odpowiedz