Wpis z mikrobloga

Gruba warstwa tkanki tłuszczowej + koszulki z nieprzewiewnej tkaniny jeszcze opinającej boskie kształty jak na zdjęciu i człowiek zdycha
  • Odpowiedz
  • 2
@ForTravelSayYes: paradoksalnie grubasowi bez ruchu moze byc lepiej w lato bo ma slabe krazenie od siedzenia na dupie i mu i tak jest chlodniej w peweien sposob. A wysportowany bedzie mial lepsze krazenie i bedzie przegrzany
  • Odpowiedz
@Niedobry: G---o prawda. 10 lat temu schudłem 16 kilo w ciągu roku i dobiłem do idealnej wagi dla swojego wzrostu. Upał znosiłem tak samo źle jak mając te 16 kilo więcej. Są dziesiątki innych czynników.
  • Odpowiedz
@Niedobry: Miałem normalna wagę do 2010 i tragicznie znosiłem upał. 2011-2014 przytyłem i bez zmian. 2015-2018 schudłem 16kg i było tak samo źle. Potem znowu przytyłem aż do teraz i nic się nie zmienia.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: W Rzeszowie było tego lata już ponad 40 dni z temperaturą powyżej 28 z tego 30 powyżej 29.5 i 24 powyżej 30.0. Pewnie tam mieszka. Na zachodzie Polski nie było nawet 20 takich dni więc zupełnie inny jest odbior lata.
  • Odpowiedz
@Niedobry: Jak ktoś mieszka w Szczecinie, Pile albo Koszalinie to nie może zrozumieć o co chodzi z narzekaniem na gorąco, a pewnie nawet cieszy się że trafiło się kilka cieplejszych dni. Mapa jest z 26 sierpnia, codziennie na S i SE przybywa kolejny dzień upalny.
DrCieplak - @Niedobry: Jak ktoś mieszka w Szczecinie, Pile albo Koszalinie to nie moż...

źródło: IMG_20240829_092640

Pobierz
  • Odpowiedz