Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci mieszkanie 42m za 805k, obnizyli dzisiaj z 835 na 805. i agentka mi mowi ze juz cena obnizona i na obecny moment nie planuja wiecej obnizek, a sprzedajacemu sie nie spieszy xDDDDD (mieszkanie wystawione na sprzedaz 6 miesiecy po budowanie bloku) , i jemu sie nie spieszy hehehehe. 19k za metr w #gdansk ;) dla jaj zaproponowalem 700k i wrecz sie agentka obrazila ;)
ludzie xD #!$%@? do reszty juz czy jak !? 800 kola za mikro 2 pokoje , i #!$%@? myslicie ze wam to ktos teraz kupi ? xDDDDDDDDDDDDDD #!$%@? xD ja jebe ;) na 25 metrach to stoi moje auto w garazu xD a tu ktos chce opylic male 2 pokoje w cenie prawie mojego domu.
good luck gajs ;) niezle odklejka bede tak dzwonil co miesiac i sprawdzal nastroje, kto wie moze kiedys sie ugna i zrozumieja ze juz pora na zjazd.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mieszkanie 42m za 805k


@oink_oink: jjak to jest możliwe że za 600-500k możemy już postawić dom 70m2 bez pozwolenia, a mieszkanie 42m2 kosztuje 805k. to jest absurd jakiś XD bo m2 mieszkania w budowie jest tańszy niz domu jednorodzinnego.
  • Odpowiedz
  • 5
@dzordz1: ja bym za to nawet 600k nie dal xD ale jakbym jej przez telefon zaproponowal 600 czy tam 500k, to by nawet nie pomyslala ze to serio pytania, bo jest na takiej odklejce. Jesli mieszkanie nie ma tych 80-90 m w cenie do 900 tys, to nawet nie myslalbym o kupowania dla siebie zeby tam mieszkac. Jak juz czlowiek zacznie mieszkac na 140 metrach, to jakbym mial pomyslec ze
  • Odpowiedz
@oink_oink: @yo_hej

Do lokalu przynależy piwnica oraz miejsce postojowe w hali garażowej, płatne dodatkowo 45 000zł. xD

nie no mieszkanie ładne, układ fajny, na ostatnim piętrze, generalnie fajnie ale cenowo odklejone od rzeczywistości
  • Odpowiedz
  • 2
@Chytrylis: nie ma zlotych klamek wg mnie, standard po prostu. Jedyne do czego te mieszkanie sie nadaje to chyba tylko wynajem krotkoterminowy. Zalozysz rodzine na 42 metrach ? No chyba mi nie powiesz ze PAra + 1 dziecko sie tam zmiesci. Nawet para mialaby problem zeby nie oszlec zyjac na 42 metrach, bez jajec. Ty widziales zeby sie kobieta zmiescila w taka 1 mala szafe ? xD a co dopiero
  • Odpowiedz
  • 3
@jazdaniebieski2023: zupelnie nie rozumiem czemu tak ceny wywindowalo w Trojmiescie, umowmy sie Gdansk/Sopot jest calkiem uroczy, ladny etc. Plaze w gdansku,sopocie nie porywaja, wiec zupelnie nie rozumiem jak te pare metrow brudnej wody powoduje ze ceny ida tak do gory. Ja mieszkam 1 km od Gdanska, mam las w odleglosci 500m, i jeziora w odleglosci 10 km. Mieszkanie na parterze to najgorsze mieszkanie jakie moze tylko byc ;) Wynajmowalem kiedys
  • Odpowiedz
@oink_oink: dlatego w styczniu sprzedałem mieszkanie 63 metry na Morenie i kupiłem w tej samej cenie dom 240 metrów z zagospodarowaną ładnie działką 40 arów. Tylko, że 100 km od Trójmiasta.
  • Odpowiedz
@oink_oink ja tego też nie łapie. Jeszcze ktoś kto kupił 8 lat temu to spoko ale teraz nieporozumienie. Ja mieszkałem spacerem 25 minut na plażę i lokalizacja była super pod kątem spacerów czy jazdy rowerem to sama Zatoka słaba, zimna i brudna woda. Plaże kiepskie. Latem pył węglowy z portu a poza latem głowę wiatr urywał. To co wynajmowałem kosztuje MILION PLN. Oczywiście apartamentowiec bo bloków w GDA nie ma. Za
  • Odpowiedz
  • 0
@kaspe: ja sprzedalem 43 metry w Krakowie i kupilem pol blizniaka 1km od Gdanska ;) plan na kolejne 2-3 lata to sprzedac tego bliznika i kupic juz dom podobny do Twojego, wiecej dzialki, wolnostojacy. Gratki!
  • Odpowiedz
@oink_oink: Deloitte w raporcie umieścił Gdańsk i Kraków na miejscu 31 ex aequo na liście najdroższych miast pod względem kosztu wynajmu kurnika. Jeśli nie dopuszczą dopłat do kupna czy wynajmu to musi to jebnąć
  • Odpowiedz