Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci mieszkanie 42m za 805k, obnizyli dzisiaj z 835 na 805. i agentka mi mowi ze juz cena obnizona i na obecny moment nie planuja wiecej obnizek, a sprzedajacemu sie nie spieszy xDDDDD (mieszkanie wystawione na sprzedaz 6 miesiecy po budowanie bloku) , i jemu sie nie spieszy hehehehe. 19k za metr w #gdansk ;) dla jaj zaproponowalem 700k i wrecz sie agentka obrazila ;)
ludzie xD #!$%@? do reszty juz czy jak !? 800 kola za mikro 2 pokoje , i #!$%@? myslicie ze wam to ktos teraz kupi ? xDDDDDDDDDDDDDD #!$%@? xD ja jebe ;) na 25 metrach to stoi moje auto w garazu xD a tu ktos chce opylic male 2 pokoje w cenie prawie mojego domu.
good luck gajs ;) niezle odklejka bede tak dzwonil co miesiac i sprawdzal nastroje, kto wie moze kiedys sie ugna i zrozumieja ze juz pora na zjazd.
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oink_oink bo tyle kosztowały w zeszłym roku (w tym cena ofertowa mojego kurnika to 850k patrząc na podobne oferty) a chciałem już wyprowadzić się z wynajmu za który płaciłem od 10ciu lat, ponadto gotówka leżała i traciła na wartości a w zeszłym roku to już w ogóle :) Zapomniałem dodać, 740 to już z garażem, komórką i ogródkiem - kupione bez kredytu.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: OK, postawisz sobie ten dom za te 500-600 tys. ... a to jeszcze dodaj 1/3 ceny bo musisz władować w stan aby można było tam mieszkać

i druga sprawa działkę za ta kwotę kupisz w trójmieście, a nie dom ;)

nie ma szans kupić działkę + wybudować dom za 800 tys. w pasie nadmorskim, który uznawany jest za potoczne
  • Odpowiedz