Wpis z mikrobloga

Nie oglądam freaków ani konferencji, ale pozwoliłem sobie obejrzeć konferencję z udziałem Adamka i Kasjusza, jako że jestem fanem boksu, a Życińskiego pamiętam nawet z amatorskich startów, jak boksował w wadze do 81 w SAKO Gdańsk (miał nawet walkę z moim kolegą z klubu)

Takiego odklejenia, tępoty, braku szacunku do drugiego człowieka i megalomanii to nie widziałem chyba jak żyje xD Ludzki odpad. Ten chłop autentycznie wierzy w to, że jest większy niż Adamek i jest jakąś gwiazdą i że w ogóle ma z nim jakiekolwiek szanse. Chyba za dużo ciosów przyjął w ostatnim czasie, Zadora mu jednak zrobił spore kuku.

Tego nawet się show nie da nazwać, bo show jest wtedy, kiedy ktoś wykazuje się odrobiną intelektu i potrafi kąsać i prowokować rywala i robi to pod publiczkę, a ten dzban naprawdę jest przekonany o swojej wyjątkowości, a jest internetowym głupkiem. Ma szczęście, że żyje w XXI wieku, bo 100 lat temu to po takich Panach jak on to na konia wchodzili xD

#famemma #boks
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale generlanie sporo Stanów to turbo prawica.


@Kopyto96: ale ty wiesz, że polska prawica =/= amerykańska prawica. Tamtejsza prawica to by naszą nazwała naziolami xD u nas wielki problem wprowadzić związki partnerskie, a tam normalnie są śluby jednopłciowe i tylko jakieś neonaziole to kwestionują

Tylko jakie znaczneie dla sportowca ma takie gadanie

Ale on jest na zawodowej gali, czy we freakach? xD on już nie jest sportowcem, jest emerytem dorabiającym
  • Odpowiedz
  • 0
le ty wiesz, że polska prawica =/= amerykańska prawica. Tamtejsza prawica to by naszą nazwała naziolami xD


@marv0oo: Totalna bzdura, to Polska prawica bardzo chciałaby być jak ta amerykańska. Nawet nie masz pojęcia o czym piszesz, więc po prostu nie wypowiadaj się na te tematy. Naszą prawicę to by mogli co najwyżej nazwać komuchami z krzyżem w ręku. W Ameryce prawica jest obecnie zdecydowanie silniejsza niż w wielu krajach Europy.
  • Odpowiedz
Ale w sumie co to kogo obchodzi? xD


@Kopyto96: ale ty #!$%@? czaisz, że to nie jest jakaś zawodowa gala bokserska w wypierdziewie dolnym, tylko #!$%@? FREAK fight? Tu chodzi o wyciąganie takich brudów.
  • Odpowiedz
  • 0
@marv0oo: no dla ciebie tak, a dla Kasjusza skończy się to tragicznie, zresztą jeszcze ze 3-4 poważne walki i będzie na chleb mówić beb xD

ledwo co przyjał kilka strzałów i już się jąka, Adamek po ringowych wojnach zero śladów, a Kasjo już rozbitek mocno.
  • Odpowiedz
  • 0
@marv0oo: Napisz mi jeszcze, co Adamkowi to robi, skoro i tak 90 % stadionu będzie za nim (tylko na wykopie za Kasjuszem), a sam Kasjusz dostanie #!$%@? życia i jedyne co zyska to problemy neurologiczne. Ani medialnie nie zyska, ani w ringu nie wygra

Dla mnie to co robi Kasjusz, to próba przebicia głową muru.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 co mu to robi? Robi z niego pośmiewisko wśród setek tysięcy ludzi oglądających konfy i programy fame. Jakieś dzieciaki to go pewnie kojarzyły bo ojciec kiedyś walki oglądał i to wielki sportowiec jest. A tu nagle go jakiś menel z Warsaw shore wyzywa od patusow xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: mowisz i zapowiadasz jakis #!$%@? zycia na kasjuszu xd przeciez ten dziadek wypunktowal zwyczajnie bandure nie robiac mu zadnego uszczerbku na zdrowiu i mysle ze nie zrobi mu takich szkod jak tybori czy zadora
  • Odpowiedz
@Kopyto96: zapewne bardzo byś się zdziwił, gdybyś uzyskał dostęp do ich danych demograficznych. Jestem po 30 i sporo moich znajomych jest z tym w miarę na bieżąco. Raczej nikt nie ogląda wszystkiego bo z racji pracy i rodziny nie do końca też ma się czas. Ale jakieś skróty i owszem. I uwierz mi, że nawet z prawnikiem czy lekarzem możesz spokojnie pogadać o tym jak to kasjusz ciśnie bekę z
  • Odpowiedz