Wpis z mikrobloga

Nie oglądam freaków ani konferencji, ale pozwoliłem sobie obejrzeć konferencję z udziałem Adamka i Kasjusza, jako że jestem fanem boksu, a Życińskiego pamiętam nawet z amatorskich startów, jak boksował w wadze do 81 w SAKO Gdańsk (miał nawet walkę z moim kolegą z klubu)

Takiego odklejenia, tępoty, braku szacunku do drugiego człowieka i megalomanii to nie widziałem chyba jak żyje xD Ludzki odpad. Ten chłop autentycznie wierzy w to, że jest większy niż Adamek i jest jakąś gwiazdą i że w ogóle ma z nim jakiekolwiek szanse. Chyba za dużo ciosów przyjął w ostatnim czasie, Zadora mu jednak zrobił spore kuku.

Tego nawet się show nie da nazwać, bo show jest wtedy, kiedy ktoś wykazuje się odrobiną intelektu i potrafi kąsać i prowokować rywala i robi to pod publiczkę, a ten dzban naprawdę jest przekonany o swojej wyjątkowości, a jest internetowym głupkiem. Ma szczęście, że żyje w XXI wieku, bo 100 lat temu to po takich Panach jak on to na konia wchodzili xD

#famemma #boks
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten chłop autentycznie wierzy w to, że jest większy niż Adamek i jest jakąś gwiazdą


@Kopyto96: bo jest większą gwiazdą - freakową, a biją się w federacji freakowej. O osiągnięciach sportowych nie ma co dyskutować, bo są oczywiste.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: show jest wtedy kiedy pseudointeligenty typ pisze pół godziny po konferencji jakieś wysrywy na forum ze śmiesznymi obrazkami . Pi3rdolisz a na sobotę już kupiłeś zgrzewkę doze 20 losów i się doczekać nie możesz
  • Odpowiedz
@Kopyto96: To jako fan boksu jak oceniasz postawe i forme intelektualną Adamka który nawet nie rozumie co sie do niego mówi i nie rozumie najprostszych pytań mu zadawanych i za każdym razem zaczyna jakąś dziwną opowieść jak pijany dziadek przy wigilii xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: Aczkolwiek dziwię się, że nikt nie wypomniał Adamkowi, że chciał leczyć egzorcyzmami z homoseksualizmu i to homofobia była jego hasłem naczelnym w kampanii do Europarlamentu. Chyba był rozkaz od Pasternaka i Rozpary, żeby tego nie poruszać
  • Odpowiedz
  • 0
@SuperTimor435: a kim w ogóle jest ten śmierdziel kasjusz, żeby Adamek musiał się mu tłumacyzć. Zapłacili mu dutki za zrobienie show i zbicie leszcza, to sobie przychodzi do cyrku, żeby zarobić na kolejny apartament na wynajem w USA. W czym widzisz jakaś większą wartość?
  • Odpowiedz
  • 0
@CeZ_: Kasjusz nie zarobi w życiu 10 % tego co Adamek, nie osiągnie 1 % tego co Adamek i jego rolą jest tu tylko zrobienie zadymy na konferencji, potem obskoczenie srogiego w-------u i to tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@SuperTimor435: No np to, że Adamek nigdy nie osiągnął tyle co on i że ta walka to jego szczyt kariery dzięki niemu (Kasjuszowi) co brzmi śmiesznie, biorac pod uwagę że gość będzie klepał ogóra w cyrku dla gimbusów, gdzie sprzeda się max 50 % stadionu i cała widownia to tylko i wyłącznie polskie julki i oskarki, a zestawiać mamy to z walką Kliczko, transmitowaną na kilka kontynentów z zasięgami, o
  • Odpowiedz