Wpis z mikrobloga

Pendlay Row 180kg x 10

Dzisiaj w końcu udało się zrealizować mini cel który miałem w głowie, czyli właśnie 180kg na 10 powtórzeń. Był to drugi trening tego dnia, bo rano zrobiłem 1.5h stójki i nie byłem pewny czy mam dzisiaj siłę na PR, ale się udało. Waga obecnie ok 100kg, trochę mnie nabiło i sylwetka wygląda lepiej, więcej pojadłem i nie chce mi się redukować xD Ostatnie lepsze wyniki to: Dip 120kg x1, Podciąganie podchwytem 90kg x1(no tutaj minimalnie zabrakło ale c--j( ͡° ͜ʖ ͡°)), RDL 200kg x10(teraz chcę zrobić 220 żeby wyrównać swój rekord). Nie jest łatwo progresować przy 8-10 jednostkach w tygodniu, ale trzeba, wystarczy do tego brać sterydy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#mikrokoksy #silownia
Darksed - Pendlay Row 180kg x 10

Dzisiaj w końcu udało się zrealizować mini cel któr...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darksed: a weź, mnie na siłowni ostatnio taki strażnik techniki zaczepił żebym nie robił wiosła 140kg tylko sobie zmniejszył ciężar i robił "poprawnie technicznie".
Z ciekawości jebnąłem sobie seryjkę 100kg (czyli de facto prawie moja waga) dodatkową na koniec wiosła no i super technika kozak mucha nie siada, szkoda tylko że musiałem jebnąć 30+ powtórzeń i zrobić sobie cardio ze sztangą żeby dojechać tak sobie plecy jak ze 140, no
  • Odpowiedz
  • 0
@192119211921: Klasyka xD
@Xinnoth: Bez szans, musiałbym pewnie znowu do 130kg dobić, a szkoda życia na to.
@dominges08: Śmiesznie, ale przez 12 lat treningów nigdy nikt nie poprawiał mnie z techniką na treningu, a tym bardziej jakiś techniczny szczur( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darksed: obniż ciężar o 30% i zrób z poprawną techniką. Najlepiej bokiem do lustra, kontrolując czy krzywizna pleców jest odpowiednia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz