Wpis z mikrobloga

#ufo #uap #ciekawostki #ufohistorie #zjawiskaparanormalne #kosmici #obcy #istotynieludzkie #piotrcielebias #pytanie #ciekawostki #kiciochpyta #kosmos

Luis Elizondo wspomina, że jego jak i innych badaczy zjawiska UFO, "odwiedzały" w domach eteryczne kule, mniej lub bardziej złośliwe. Podobnie było z badaczami Rancza Skinwalkera. Pytanie, czy i takie nieprzyjemne wizyty mogą dotknąć zwykłych ludzi, takich jak my, którzy tylko interesują się tym zjawiskiem?

Tu nasuwa się samo kolejne pytanie, czym do diaska są te istoty, albo co za nimi stoi, skoro potrafią mieć charakter niemalże duchowy? Czy one potrafią czytać w naszych myślach?

Pamiętacie jak kiedyś się zastanawialiśmy, czy interesując się zjawiskiem UFO, stwarza się możliwośc/zagrożenie, wizyty obcych?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest w tym sporo prawdy bo wlasnie przez twojego posta nawiedziła mnie taka kula i się śmieje ze mnie dzieki wielkie :/
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: proste, że to demony/szatan/diabeł/upadły anioł, jak zwał tak zwał. Potrafią również zmieniać się w Maryję (i nie tylko, ale będąc Maryją łatwo manipulować ludźmi) w objawieniach (pewnie wszystkich, w tym w Fatimie i Lourdes), tworzyć zapachy, poruszać przedmiotami, zmieniać się w "kosmitów", wpływać jakoś na ludzi etc. Na pewno mogą zrobić wiele. Nie wiem tylko czy potrafią czytać w myślach - możliwe, że nie. Jeśli spotkasz taką istotę, to
  • Odpowiedz
  • 1
@n_____S Akurat w przypadku objawień z Fatimy i Lourdes mam inne zdanie. Ale tak, prawdą jest, że demony często przybierały postać czy to Chrystusa, czy Matki Bożej, czy też świętych.

Jako młody chłopak czytałem kiedyś pewną książkę o UFO, niestety nie pamiętam autora. Dużo w niej było na temat uprowadzeń, w tym niestety także dzieci, na których przeprowadzono badania. Jedno dziecko opisywało, że pewnej nocy przy swoim łóżku zobaczyło postać Pana
  • Odpowiedz
  • 4
@Aguirre_gniew_brzozy właśnie Elizondo twierdzi podobnie, podobno dlatego przerwano badania. Mało tego, on twierdzi, że prawda o obcych nie jest ujawniana nie dlatego, bo ludzie by nie znieśli samego faktu istnienia obcych, co szczegóły jakie stoją za obcymi, mające ten charakter demonologiczny czy tam duchowy, nie wiem jak to nazwać, powodują, że prawda jest utajniona.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1, @Aguirre_gniew_brzozy
A jak takie porwania/odwiedziny przebiegają w czasach współczesnych? Teraz normą jest, że dookoła domów teren jest kamerowany i powinny się przynajmniej jakieś światła nagrać.

Z innej beczki: znacie jakieś przypadki kiedy kosmici zabrali ziomka z domu i go nie oddali? Np. facet kładzie się wieczorem z żoną do łóżka a rano go już nie ma i zostaje sama żona?
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Badając ufo I dochodząc do pewnego sedna w głębi zagadnienia, narasta pewne ryzyko. To co jest na końcu tej rabbit hole nie jest niczym przyjemnym. I ostatecznie okazuje się, że ani ty ani inni nie powinni o tym wiedzieć dla dobra własnej psychiki. Okaże się, że dysponujesz wiedzą, świadomością pewnych rzeczy, o których wie może parę tys osób. Aczkolwiek nic z tą wiedzą nie zrobisz. Jak zaczniesz pisać/rozpowiadać za
  • Odpowiedz