Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Już się nie dziwie, że tak plujecie na psychologów i terapeutów.
Mama z DDA i problemem alkoholowym wysłana do psychoterapeutki, która szczyci się ch*j wie jakimi pokładami empatii i właśnie ten problem wymioenia jako jeden z flagowych w swojej działalności.
I gorzej się k... nie dało.
Nawet żal zaczynać pisać o tym co było spi*rdolone, bo wszystko. Zaczynając od spóźnień i lekceważeniu pacjenta, aż po obgadywaniu innych pacjentów. No k---a halo ziemia. Ta głupia pinda nawet kontaktu wzrokowego nie była w stanie utrzymać.
Tyle warte znanelekarze i inne lachociągi, które za pitos robią grunt do fałszowania rzeczywistości. P--------a kradzież w białych rękawiczkach. Kitle to takie same k---y jak politycy, którzy sobie ustawili majestat prawa, żeby im przyświecał w graniu w ch*ja.

K---a wiecie ile to jest trudu wysłać do psychologia kogoś z PRLu, wychowanego w rodzinie chłopskiego rozumu?
Jedna pinda, parę stów mniej i k---a zaczynasz z gorszego miejsca niż punkt startowy.

Jest jakiś normalny gabinet w #bielskobiala czy tylko takie szmaciury?

#psycholog #zalesie #terapia #terapeuta #dda #alkoholizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim musiałeś/aś bardzo źle trafić, współczuję :/. Znanilekarze i inne te internetowe polecajki są niestety pełne fałszywych opinii. Ja osobiście mogę polecić http://www.terapeuta.edu.pl/nasz-zespol i panią psycholog Katarzynę Jeżowską.
A można wiedzieć na kim się tak przejechałeś/aś? Mam kilku przyjaciół korzystających z terapii i dobrze by było wiedzieć kogo unikać. Nie musi być tutaj, może być na priva, nie zdradzę Twojej tożsamości, ani tego co napiszesz.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja w UK zawsze sprawdzam czy są w rejestrze BPS. Jak należą do jakiegoś regulatory body to większa szansa, że są naprawdę profesjonalni. Za obgadanie pacjentów innych to by ich wyrzucili. W Polsce może też macie jakiś odpowiednik.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Pisz tutaj tylko anonimowo, nie patrz kto odpisuje bo na 100% dużo ludzi to przeczyta, na pewno odpisze ci jakiś śmieszek ale może też ktoś normalny bez presji kasiory, uważaj tez na wpisy pocieszaczy te osoby będa wypisywać ci non stop że jesteś zaIeb***isty i że jest zaie**biscie i ogólnie XOXOX głaskaj kotki i pieski idź na terapie szukaj non stop nowych lekarzy, najlepiej tutaj i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Kaczorra
Nie zapisałem sobie kodu autorskiego, więc tylko na słowo musisz mi uwierzyć, że jestem opem.
We wpisie chodziło o Panią Iwonę S.
Swoją drogą, 1 z jej 5 opinii na google, pisał 1 z 3 komentujących jej zdjęcie profilowe na FB xD Sprywatyzowany profil, dosłownie tylko tyle co zdjęcie profilowe, a i tak takie kwiatki
  • Odpowiedz