Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Czytam sobie wykop, wątek gdzie w przeciwieństwie do tagu nieruchomości da się zweryfikować matematycznie co jest prawdą, a co nie - mianowicie ten wątek o ppk

https://wykop.pl/wpis/77793769/wpis

I powiem że jestem przerażony debilizmem komentujących i plusujacych. Jeżeli założymy że zarówno na tagu #pracbaza jak i nieruchomości mamy do czynienia z porównywalną, losową grupą osób to poziom dyskusji na naszym tagu jest tak samo żenujący, a różnica polega na tym że w przypadku gawędziarstwa nie da się jednoznacznie obiektywnie stwierdzić kto ma rację.

Chociaż jak sobie przypomnę ankietę użytkownika @Goronco , w której nieruchomościowe asy miały policzyć marżę (czy tam narzut, nie pamiętam już ale chyba marżę) i zobaczę sobie wyniki to domyślam się co tu się może wyczyniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I powiem że jestem przerażony debilizmem komentujących i plusujacych.


@#!$%@?: wykop w pigułce. To jest podobno ta rozsądniejsza część obywateli. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: no faktycznie, prosta matematyka (poziom podstawówki, serio) a ludzie nie umieją tego dobrze policzyć i piszą głupoty. A zamiast przeczytać jak to działa na stronie ppk to wolą pytać wykopków ehh
  • Odpowiedz
@#!$%@?: przejrzałem część tamtego wątku, nie chciało mi się całego, rozumiem że pijesz do stricte matematycznej strony wyliczeń?
Jeżeli tak to moja odpowiedź jest taka, że ja mam to gdzieś. Papier przyjmie wszystko, w tym dowolne perspektywy przyszłych zysków i dopłat od podatnika.

A zamiast przeczytać jak to działa na stronie ppk


@AlbertoMohitas: mam gdzieś jak to według powerpointów działa. @seba-gala
  • Odpowiedz
@gorobei: miałem na myśli stricte matematyczne wyliczenia, gdzie ludzi przerasta policzenie ile mogą z tego dostać przy wcześniejszej wypłacie środków.
Jak ktoś uważa że go mogą z tego okraść i z tego względu nie korzysta to spoko, jego sprawa. Chociaż też nie rozumiem robienia z oszczędzania w ten sposób największego zła, państwo promuje oszczędzanie na emeryturę, no skandal xd
  • Odpowiedz