Wpis z mikrobloga

@mariowtetrisie: strajk kobiet chciał co najmniej powrotu do kompromisu aborcyjnego. J---ł PiS dlatego że oni od niego odeszli. PO po roku rządów z tego co wiem nie było w stanie wrócić nawet do stanu sprzed strajku kobiet. Projekty ustaw, które nie mają szans na wejście w życie są warte tyle samo w tej chwili co jakiekolwiek projekty Konfy albo PiSu (i chodzi o dowolne sprawy).
  • Odpowiedz
@tonawegla strajk kobiet chciał aborcji na życzenie nie oszukujmy się, bo wiedzą jeśli wrócimy do kompromisu aborcyjnego to raczej małe szanse przez najbliższe 10-15 lat na zmianę tego
  • Odpowiedz
@Jabby: To wykrzykiwanie to jest jak miesięcznica tragedii, smoleńskiej trzeba przypomnieć betonowemu elektoratowi o co walczymy, ale to jebnie szybciutko, jak centrowcy ogarną w końcu z jakimi debilami w wagonie siedzą.
  • Odpowiedz
@Jabby: Dobra ale obecna ekipa, robi coś więcej oprócz nawoływania do linczu? Dla mnie to gada wszystko i testuje co zażre, a zazwyczaj to są właśnie takie miałkie tematy. Bo ta zbieranina nie ma nic wspólnego ze sobą.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@barber-barberski

Nic nie robią. Kompletnie nic. Gdyby nie ziomek w pałacu prezydenckim to Kamiński z Wąsikiem by cały czas siedzieli. Nie ma miesiąca żeby prokuratura nie występowała z zarzutami dla kolejnych pisowców. 50 godzin nagrań Romanowskiego w sprawie FS itd.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@barber-barberski

Tylko że tę wojnę to obie strony prowadzą. Ciągle pis udaje że oni są "patriotami" a inni to "polskojęzyczni niemcy".
A rozliczyć trzeba. Miliardowych wałów i marnotrastwa nie można darować.
  • Odpowiedz
@Jabby: no tak, ale chodzi o to żeby nie skupiać się tylko na tym bo jak za rok, przyjdzie ekipa rządząca i będzie gadać, że wszystko wina pisu, jo nie wiedzioł, i daliśmy młodym kredyt 0%, to średnio mi się widzi.
  • Odpowiedz