Wpis z mikrobloga

@SmugglerFan: Granie w Deus Exa na Rambo trochę odbiera grze uroku, więc standardowo. Skradanie się do momentu aż Cię wykryją, później berserk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Ja przeszedłem CAŁĄ GRĘ bez zabijania, ale achievementa nie dostałem bo zapomniałem że w pierwszej misji trochę postrzelałem xD ogólnie Deus Exy świetne gry, ale właśnie jako skradankowe, bo przechodzenie ich na Rambo w całości trochę psuje odbiór, chociaż wiem że świerzbi ręka.
  • Odpowiedz
Deus Exy świetne gry, ale właśnie jako skradankowe


@Krs90 : Próbowałem podejść do Mankind Divided i cały czas miałem wrażenie, że to moje skradanie to po prostu ciągłe liczenie na farta, żeby akurat któryś z NPC nie odwrócił się w moją stronę, a ja muszę wybrać ten jeden idealny moment, żeby prześlizgnąć się wśród tłumu wrogów. To jest ogólnie problem skradanek z widokiem z pierwszej osoby, ciężko ogarnąć się w przestrzeni
  • Odpowiedz
@Beeercik: a jak się coś nie uda to robisz f9. To jest kolejny problem immersive simów - spam f5 i f9

A z tym ogarnianiem przestrzeni no to musisz na myszce grać, pad jest słaby do gier FPP - obracasz się w tych grach na padzie jak lufa w czołgu
  • Odpowiedz