Wpis z mikrobloga

@sablewski69: bardzo interesujący materiał, 3 wykopy? Co się z ludźmi dzieje.
Tak kończy się migracja masowa, gangi, g---o klany rodzinne, nawet prawnik arab okazał się członkiem mafii. A ten polaczek typowy gnój siłownia, psy, wydzierane ręce. Do końca życia w pace niech siedzi.
  • Odpowiedz
@cyganztorunia: bo polacy ktorzy nie emigrowali nigdy nie wiedza co targa tobą jak sie dostajesz na zachód- autochtoni nie chca za bardzo z toba gadać(tak jak ty nie chcesz gadać z Dimą w polsce), za to meijscowy arab z "maj friend" zaraz sie toba zainteresuje, myslsiz ze ejst miły a potem robisz dla niego jakas przysługe bo myślisz ze cie wkręci w lokalną hierarchie + nasza cecha popisywania się -
  • Odpowiedz
@sablewski69: p--------e, dobrze że nigdy nie muszę emigrować za chlebem, mam w kraju OK życie. Ale nas to chyba też czeka, czarni już się szwendają po ulicach, polki dają im d--y itd. Arabów też jest trochę.
  • Odpowiedz
@cyganztorunia: to nei tak ze kazdy czarny czy arab cie w h00ja załaduje - mi np za granicą w h00j pomogł Kurd (za co mam dozgonyy props dla tej nacji- chłop jakby mógł to by koszule z siebei zdarł i ci dał) , raz mi prace pomógł znależć chłopak z Ghany lub Angolii, który uciekł przedludobójstwem. Poznałem np ludzi z pakistanu i oni np robią za slużących dla ludzi z
  • Odpowiedz