Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jesteśmy w związku 3 lata. Mieszkamy razem od 6msc.
Dziewczyna zachowuje się wobec mnie bardzo dobrze, dbamy o siebie, sporo czułości. Przyjeżdża do mojej rodziny, razem chodzimy na siłownię i randki.
Tymczasem...
Ostatni raz spóźniła się do domu z pracy. Miała skomczyc o 24 zmianę a wróciła dopiero o 3. Twierdziła że jest burza. W tym czasie dzwoniłem do niej. Nie odbierała.
Kiedy przyjechała naprawdę miałem łzy w oczach bo zacząłem się martwić że w trakcie burzy jej już wiekowy samochód wjechał gdzieś w rów. Ucieszyłem się że ją zobaczylem.
Innym razem zapytałem czy może pojadę razem z nią do warszawy na techno na które jechała z koleżanką. Kiedyś proponowała mi taki wyjazd ale że względu na obowiązki w pracy nie mogłem się zgodzić.

Punkt kulminacyjny.
Włączyłem jej komputer ponieważ, mój nie działał. Pierwszy wynik wyszukiwania jaki mi się pokazał to "zakochałam się w zajętym".
Wszedłem na jej fb. Wiadomości z koleznaką:
"Jezu ja przyjeżdżam o 3 a ten łzy w oczach że coś mogło mi się stać xd"-ona
"Chlip chlip biedny maciuś, dziecko samo zostawione do mamusi chce"-koleznaka
"No samego nie można go zostawić bo już narzeka"

Potem kwestią warszawy

"Jeeeezu nie on chce z nami jechać, muszę to jakoś ogarnąć, załatwię to"
"On nam wszystko popsuje"-kolezanka
"On nie ma znajomych to się do nas chce przylepić. Coś wymysle".

Znalazłem w rozmowach, że podoba jej się ktoś w pracy kto jej nie chce bo ma partnerke.
Ona co innego mi mówi i pisze a co innego robi i mówi koleżankom.
Na razie nic z tym nie robiłem ale co mam robić, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to zerwanie, ale nie rozumiem czemu Ona mnie obraża przy koleżance.

#zwiazki #zwiazek #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na razie nic z tym nie robiłem ale co mam robić, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to zerwanie


@mirko_anonim: przecież ona już z Tobą zerwała tylko Ty jeszcze o tym oficjalnie nie wiesz, wykorzysta Cię do spodu i jak złapie innego to po prostu z dnia na dzień spakuje mandżur i odejdzie... zakończ to wcześniej dla swojego dobra po prostu i nie bądź #!$%@?...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ogólnie powiedz że #!$%@? z tym techno bo masz inne plany, nic nie mów jakie - tajemniczość #!$%@? jej łeb

idź na to techno, zobacz na własne oczy czy się #!$%@? i tam jej powiedz że #!$%@? z nią albo i nic nie mów

Ale przynajmniej będziesz wiedział, szkoda życia, ewidentnie jej nie zależy, albo jeszcze albo już
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Zamiast płakać powinien jej sprzedać 3 strzały wychowawcze, wtedy by maił trójkąt z jej koleżanką w wawie. Na szczęście to musi być bajt, bo to niemożliwe, aby płakać z takiego powodu.
  • Odpowiedz
@dplus2 następny xD
Na #!$%@? Ci kobieta z którą nie możesz od serca pogadać

Emocji nigdy nie ma co się wstydzić, co najwyżej trzeba zmienić kobieta na taką która to rozumie a nie #!$%@? powielać jakaś traumę

Szkoda mi Was - nie od tego jest związek by być w nim samemu
  • Odpowiedz
za każdym razem gdy bym patrzył na mordę tej landrynki to czułbym się jak śmieć przypominając sobie rozmowę w której jawnie mnie wyśmiewała i szydziła ze mnie. Nie wiem jak można być z taką osobą więcej niż dzień dłużej, że chyba nastawiasz się tylko na ruchańsko i zaczynasz ją traktować jak szmatę to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na #!$%@? Ci kobieta z którą nie możesz od serca pogadać


Emocji nigdy nie ma co się wstydzić, co najwyżej trzeba zmienić kobieta na taką która to rozumie a nie #!$%@? powielać jakaś traumę


@masterdick: Zejdź na ziemię.
Dobra, załóżmy, że znajdziesz taką kobietę (nie twierdzę, że takich nie ma). Spoko możesz wtedy być w związku o
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: znane mi są podobne przypadki z przeszłości i te związki nie miały przyszłości. Jeśli najbliższa osoba cie nie szanuje, to nie jest najbliższą osobą. Nic tego nie zmieni. W jej głowie nie jesteś jej równy, przy najbliższej okazji i tak cie zostawi... A ty nawet nie wiedziałbyś dlaczego. Zdarzają się takie dwulicowe śmiecie, chyba wiesz co robić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Na razie nic z tym nie robiłem ale co mam robić, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to zerwanie


@mirko_anonim: słusznie. Po takim sposobie komunikacji i jej działaniach nie wiem jak chcesz tu coś ratować

nie rozumiem czemu Ona mnie obraża przy koleżance.


@mirko_anonim: osiągnąłeś status kolejnego typa którego obgaduje z 'psiapsiułką'
  • Odpowiedz
Na #!$%@? Ci kobieta z którą nie możesz od serca pogadać


Emocji nigdy nie ma co się wstydzić, co najwyżej trzeba zmienić kobieta na taką która to rozumie a nie #!$%@? powielać jakaś traumę


Szkoda mi Was - nie od tego jest związek by być w nim samemu


@
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie zrywaj z nia i nic nie mów. Związku już z tego nie będzie ale możesz dalej ja bzikać ( ͡° ͜ʖ ͡°) w międzyczasie zajmij się swoimi sprawami, jakimś hobby siłka no i zacznij szukać nowej partnerki.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: imo imprezy techno to potężny redflag ze względu na ilość narkotyków jaką spożywa się na takich imprezach. Seks po dragach to potężny bodziec. Po co ma się z tobą przytulać jak może skakać po innym nażarta kryształem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: wywieź ją gdzieś a potem wróć sam i tyle tam gdzie stąło auto zostaw torbe z biedry z screen shootami jej rozmów i zerwij kontakt. Jak bedzie naginać noga pięta te 30 km do jakiejś miejscowości przynajmniej będziesz miał beke :D
  • Odpowiedz